Conor Mcgregor vs Floyd Mayweather 2! UFC hvězda zvažuje i zápas s Mannym Pacquiaem.

Mcgregor vs Mayweather zápas
Zdroj fotografie: talksport.com

Bývalý šampión pérové a lehké váhy v UFC se před měsícem rozhodl ukončit svou MMA kariéru(znova). Není jasné, zda se Conor Mcgregor někdy do UFC vrátí. Dle jeho instagramového profilu má namířeno zpět do boxerského ringu!

Mcgregor příprava na box
Zdroj fotografie: https://www.instagram.com/thenotoriousmma/

Poté co Conor Mcgregor oznámil, že láska k mma už není jako bývala, hodně lidí začalo spekulovat o dalším možném zápasu v boxu. Všechny spekulace také podpořila hádka samotného Mcgregora s vedením UFC.

Conor Mcgregor a UFC

Vše začalo pár měsíců zpět, kdy se oznámil dlouho očekávaný zápas Tony Ferguson vs Khabib Nurmagomedov. Dle prezidenta UFC, měl Conor dostat nabídku zápasit v případě, že jeden z bojovníků vypadne. Conor Mcgregor měl reagovat:„Nejsem zápasník, který by bude dělat náhradníka“. Následně se historie znovu opakovala a Khabib Nurmagomedov byl díky koronaviru uzavřen v Rusku. Jako náhradník tedy nastoupil Justin Geathje, který na turnaji UFC 249 předvedl perfektní výkon a stal se „interim“ šampiónem.

Floyd Mayweather nebo Manny Pacquiao

Obě boxerské legendy se v nedávné době vyjádřili k možnému zápasu s Conorem Mcgregorem. Floyd Mayweather reagoval na odchod Mcgregora do důchodu:

Mayweather foto
Zdroj fotografie: sho.com

Pokud se nepletu, řekl jsi Mikovy Tysonovi, že bys mě porazil? Teďka odcházíš, myslel jsem, že chceš porazit ty nejlepší. No, pokud se rozhodneš vrátit, budu čekat a porazím tě znova!

Manny Pacquiao se před dávnější dobou vyjádřil pro talksSPORTS:

PACQUIAO foto
Zdroj fotografie: latimes.com

Ano, bral bych s ním zápas. Už to říkám roky, vítěz by bral vše, poražený ani korunu.

V kleci porazí on mě. Pokud chce zápasit, tak v boxu.

Návrat Conora Mcgregora zpět na boxerskou půdu je dnes poměrně reálné téma. Zápas s Floydem nebo s Mannym dává smysl. Všichni to chceme vidět. Co si myslíte vy? Kdy se Conor Mcgregor vrátí? Bude to v MMA nebo v boxu?