Conor McGregor reaguje na návrat Nicka Diaze! Nepřijatelné, co řekl

Zdroj fotografie: espn.com

Conor McGregor se ostře přel do bratrů Diazů! Na Twitterovém profilu napsal, „Seřaďte je“. Jak reagovali bratři Diazové? Nastave zápas Nate Diaz vs Conor Mcgregor 3?

Jak to bude s Nickem Diazem?

„Toto je Nick Diaz, poslal mi to dnes ráno. Jeho váha je okolo 175 až 165 liber. Dle slov jeho manažera Kevina Mubenga Nick absolvoval dvou týdenní dietu. Bylo to poprvé co Nick držel dietu za posledních pět let. Nick Diaz chtěl udělat testovácí dietu, protože ho velice zajímá dění ve weltrové váze. Na 100% chce zápasit znovu. Zatím plánujeme se vrátit okolo začátku roku 2021,“ uvedl Nickův manažer.

Zdroj fotografie: espn.com

Darren Till vyzval Nicka Diaze.

„Pokud chce Nick Diaz znovu zápasit, tak kdo je větší hvězda a zároveň nejlepší zápas pro něj, pokud nepočítám šampióna střední váhy? Jsem to já sakra.“

Nate Diaz reagoval na Conora Mcgregora!

„Lol, sedni si až do roku 2021 na prdel, řekl Nate Diaz, který již proti Conorovi Mcgregorovi stál v kleci jíž dvakrát. Mají společně vyrovnané scóre, kdy Nate Diaz porazil Conora Mcgregora pomocí RNC (škrcení). Následovala půl roční pauza a oba borci se potkali do druhé. Tentokrát byl Conor Mcgregor lépe připraven a Nata Diaze porazil po pěti kolech na body.

Zdroj fotografie: ufc.com

Nate Diaz byl aktivní.

Nate Diaz se vrátil na půdu UFC již před rokem, kdy zápasil proti Pettisovi. Po tří kolové bitvě dokázal vyhrát na rozhodnutí rozhodčích. Následovala jeho bitva se současnou hvězdou UFC Jorgem Masvidalem. Bohužel v tomto sledovaném zápase o titul BMF Nate diaz prohrál a Jorge se stal vítězem BMF titulu.