Conor McGregor reaguje na kritiku a je velice naštavný

Zdroj fotografie: espn.com

Conor McGregor byl před nedávnem terčem dalšího trestního oznámení. Jeho tým už vše odmítl, sám Conor McGregor se vyjádřil dnes ráno, je dost naštvaný!

Vyjádření Conora McGregora.

Zdroj fotografie: espn.com

„Nikdy se sám nezabiju, nezáleží kolik lidí to chce. Můžete se pokoušet na mě našít co chcete, je to pořád dokola a dokola. Vždy vyhrála pravda a já, budu volný! Nejsem otec žádného jiného dítěte, nikoho jsem  neznásilnil, nikdy jsem se neobnažoval, nikdy jsem nic neposílal na WhatsAppu, když to znáte. Nikdy se nedám, nezajímáte mě. Pravdou je, že tyhle kauzy mě motivují a dávají mi křídla. Vím jaký jsem a to je hlavní. Děkuji bože za mé DNA. Děkuji bože za CCTV! Děkuji bože za svědky! Děkuji bože za pravdu! Pravda je ta nejmocnější věc. Budu zápasit, ale s váma! Jsem pořád na začátku svého boje! Všechny tyto kauzy z minulosti mě nedoženou! Nedovolím těm lidem mě urážet a pokoušet se mi kazit jméno, takové osoby nikdy nic nedokázali a historie si je pamatovat nebude, mě ano!“

Co se stalo?

Zdroj fotografie: skynews.com

Irský bojovník je opět v problémech. Je obviněn ze sexuálního napadení, vinu odmítl on i jeho zástupce. Z výslechu ho pustili domů, do vězení nepůjde, ale problémy mít bude. „Z důvodu trestního oznámení podaného 10. září, v němž bylo popsáno chování, které by se dalo nazvat jako sexuální útok a exhibicionismus, byl pan Conor Anthony McGregor pozván k výslechu na policii,“ uvedla místní policejní mluvčí.