Conor Mcgregor byl testován na drogy, nečekal to, říká na Twitteru

Zdroj fotografie: espn.com

Conor Mcgregor sice říká, že je v důchodu, ale z programu USADA (U.S. Anti-Doping Agency) se stále neodhlásil, což pouze naznačuje k jeho návratu do MMA (mixed martial arts).

Conor Mcgregor je opravdu v důchodu?

Bývalý dvojnásobný šampión již oznámil důchod třikrát. Poprvé to bylo po jeho porážce proti Natovi, což mu moc dlouho nevydrželo a vrátil se zpět do akce ještě ten rok. Po druhé oznámil důchod po zápase s Alvarezem, kdy se přesunul do boxerského ringu a vyzval samotného Mayweathera. Naposledy oznámil důchod před pár měsíci, po zápase s Donaldem Cerronem chtěl dál zápasit, ale dle jeho slov už nebylo s kým. Nicméně se Conor Mcgregor stále neodhlásil z testování USADA… Proč se neodhlásil? Chce zápasit!

Conor-McGregor
Zdroj fotografie: espn.com

Conor Mcgregor o testování USADA.

Zdroj fotografie: essentiallysports.com

„Co se s váma děje UFC? USADA právě přijela na mojí jachtu a chtěla mě otestovat? Jsem v důchodu! Ale nechal jsem je, jen ať si mě otestujou. Vše mám naturálně bejby! Navždy a pořád, bůh žehnej.“

Conor Mcgregor a jeho příběh návratu.

Psal se leden tohoto roku a Conor Mcgregor nastupoval k jeho návratu do oktagonu proti Donaldu Cerronemu, kterého dokázal ukončit za pouhých 40 sekund! Následoval rozhovor s komentátorem (Joe Rogan). V tomto rozohovoru naznačil, že si jde pro titul ve weltrové váze.

Foto: mmanews.com

Conor Mcgregor již v minulosti vyhrál dva tituly. Jeden proti Josemu Aldu v pérové váze a druhý proti Edimu Alvarezovi v lehké váze. Oba tyto zápasy Conor Mcgregor dominoval. Bohužel Conor Mcgregor má velikou prohru proti Khabibovi, který ho dokázal ukončit na neck crank.