Conor Mcgregor byl obviněn ze sexuálního napadení! Vše odmítá

Zdroj fotografie: espn.com

Irský bojovník je opět v problémech! Je obviněn ze sexuálního napadení, vinu odmítl on i jeho zástupce. Z výslechu ho pustili domů, do vězení nepůjde, ale problémy mít bude.

Conor Mcgregor byl zatčen na Korsice.

„Z důvodu trestního oznámení podaného 10. září, v němž bylo popsáno chování, které by se dalo nazvat jako sexuální útok a exhibicionismus, byl pan Conor Anthony McGregor pozván k výslechu na policii,“ uvedla místní policejní mluvčí.

Bývalý šampión tam byl i testován na drogy.

Dle informací ESPN byl Conor Mcgregor po údajném incidentu na své jachtě, kde přišla americká USADA si Conora Mcgregora zkontrolovat. Conor k tomu uvedl:

Zdroj fotografie: espn.com

„Co se s váma děje UFC? USADA právě přijela na mojí jachtu a chtěla mě otestovat? Jsem v důchodu! Ale nechal jsem je, jen ať si mě otestujou. Vše mám naturálně bejby! Navždy a pořád, bůh žehnej.“

Manažer Conora Mcgregora vše odmítá.

“Conor McGregor jasně tvrdě jakékoliv obvinění z popsaného chování, Jsem naštván, takže bych rád jasně ještě jedou varoval, že Conor McGregor rozhodně nestojí o to, aby se ho někdo pokoušel zneužít na to, aby se dostal do novin nebo se dokonce domáhal nějaké finanční kompenzace.” uvedl manažer Conora Mcgregora.

Zdroj fotografie: skynews.com

Tota kouza tu není poprvé.

Podobné kauzy již Conora Mcgregora zásahly. V minulosti byl obviněn z sexuálního zneužití mladé slečny V Brazílii, což se po cca dvou letech vyvrátilo. Stejný osud mají i jiné známé osobnosti, např. Cristiano Ronaldo nebo Lionel Messi také mají na svém kontě podobné kauzy. Je tedy otázkou, jak moc jsou tyto záležitosti reálné a jak moc jsou generované uměle pro pozornost médií.