Blíží se zápas Makhmuda Muradova v UFC

                   

Makhmud Muradov má již v UFC dvě výhry. Uzebecký bojovník s českým srdcem si půjde již brzy pro další výhru. Zápasit bude s Krysztofem Jotkem již za 25 dní!

Mach poslal vzkaz všem fanouškům.

„Hlavně bych rád pozdravil své fanoušky v České republice, bojujeme společně. Tato výhra bude pro všechny, co mi fandí. I když nejsem Čech, berete mě tak. Jsem rád, že jsem něco vybudoval a díky Česku jsem se mohl zapsat do historie Uzbekistánu jako první zápasník z této země v UFC.“

Kdy bude zápas?

Zápasit byl naplánován na 17. října tohoto roku. Bohužel kvůli koronaviru byl zápas odložen na 31. října tohoto roku. Dle informací bude zápas bude zápas Makhmud Muradov vs Krzysztof Jotko na hlavní kartě turnaje. Více informací zatím žádná strana nepublikovala. Muradov má současně dva zápasy v UFC. Oba zápasy dokázal vyhrát, v posledním zápase dokonce dokázal soupeře knockoutovat a získat tím výkon večera a 50 000 dolarů, což je v přepočtu více než 1 000 000 Kč.

iIlustrační foto, zdroj: pixabay.com

Jotko je nebezpečný zápasník!

Krzysztof Jotko je zkušený UFC bojovník. Současně má skóre 22 výher a 4 prohry. Z posledních třech zápasů všechny vyhrál. Krzysztof Jotko je také držitelem hnědého pásu v Brazilském Jiu Jitsu (BJJ), což bude dělat vrásky našemu Muradovovi.  Mach ale má kvalitní přípravu, v ČR je mnoho trenérů BJJ, kteří jsou na velice vysoké úrovni. Sám Petr Monstr Kníže, který je hlavní trenér Macha je velice zkušený a dobrý zemař. Proto vůbec nikdo nebude pochybovat o BJJ přípravě Macha na jeho další zápas.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Je Volkswagen Golf Variant ideální rodinné auto?
ArmádníZpravodaj.cz
Ruská ponorka zaútočila na výcvikové středisko ve Lvově: Nečekaný útok Černomořské flotily podtrhává nedostatek pozemní munice
Události247.cz
Na vysoké ceny pohonných hmot si Češi musí zvyknout. Státu už došly možnosti na snížení cen benzínu a nafty
VědaŽivě.cz
Podivné způsoby, jak naši předkové určovali těhotenství: Ženské oči, pivo a cibule v hlavní roli