Attila Végh o nabídce do UFC!

Vegh a UFC
                   

Attila Végh bývalý šampión Bellatoru, vítěz zápasu století proti Karlosovi Vémolovi, ale také otec a vzor pro celou mma komunitu, dostal nabídku do UFC!

Bojovník se dle oznámení ukáže v záři na akci „Noc s legendou“, která se koná v Brně. Akce má za účel motivovat mladé bojovníky z naší scény, dále chce publikovat úžasný příběh Attily Végha, který byl mimo jiné nedávno ztvárněn do filmové podoby.

Procházka UFC
iZdroj fotografie: https://www.mmamania.com/

Jeho hostem bude nový UFC zápasník a česká naděje Jiří „Denisa“ Procházka, který se již 11. července ukáže na své UFC premiéře proti Volkanu Oezdemirovi. Bývalý šampión se o akci rozpovídal:

„Na setkání s fanoušky se velmi těším! Kvůli karanténě se mi už po nich stýskalo. Vždycky jsem měl fanoušky rád a za jejich zájem jsem byl moc vděčný. Naše show bude opět zase trochu jiná. budeme se například bavit hodně o UFC, kam jsem také kdysi i já mohl jít, ale rozhodl jsem se jinak,“

Jak to bylo s nabídkou do UFC?

Dle slov Attily Végha, nabídku dostal: „Ano, měl. Bylo to tehdy po mém konci v Bellatoru. Tehdy jsem dostal současně nabídku od KSW a také od UFC. V KSW měla nabídka mnohem lepší podmínky, tak jsem se rozhodl tehdy pro ni. Více detailu řeknu na mé show v Brně,“

UFC v minulosti

tank vs matua
iZdroj forografie: ufc.com

Asi nikoho nepřekvapí, že dnes je UFC číslo jedna na trhu. Dříve tomu tak nebylo, když organizace začínala měla řadu větších konkurentů např. Bellator mma, KSW a další. Dalším problémem UFC byly státní regulace, které nepovolovali sport jako celek.

zdroj informací: mmashorties.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články