Tenistka Barbora Strýcová se stane matkou. První dítě čeká se známým novinářem – SportyŽivě

Tenistka Barbora Strýcová se stane matkou. První dítě čeká se známým novinářem

                   

Mladá česká tenistka Barbora Strýcová je těhotná. Se svým manželem očekávají narození prvního potomka. Bližší informace si prozatím nechávají pro sebe.
Mezi tenistky, které mají děti se už brzy přidá i mladá Barbora Strýcová. Profesionální česká tenistka, vítězka ženské čtyřhry ve Wimbledonu v roce 2019 a bronzová olympijská medailistka v ženském deblu z Letních her v Riu de Janeiru v roce 2016 o tom informovala na svých sociálních sítích. Pro některé to možná bylo velkým překvapením.

Tato česká profesionální tenistka se v roce 2006 vdala za německého tenisového trenéra Jakuba Herma-Záhlavu. Manželství však nevyšlo, a tak následoval v roce 2015 rozvod. Dalším jejím partnerem se stal známý zpěvák David Kraus. S tím jí to ale taky nevyšlo, a na podzim roku 2018 si našla nového přítele.


iZdroj fotografie: Unsplash

Dala se dohromady se známým novinářem Petrem Matějčkem, který pracuje jako šéfredaktor české mutace časopisu Elle. Barbora se pochlubila na svém instagramu fotkou s těhotenským bříškem, pod kterou napsala jen: „Budeme tři!“  U fotky také označila svého přítele a tatínka miminka, Petra Matějčka, se kterým tvoří harmonický pár.

Čtyřiatřicetiletá světová jednička ve čtyřhře nyní sklízí gratulace na sociálních sítích i mimo ně. Mezi gratulujícími je například známá česká modelka Tereza Maxová, kolegyně tenistka Lucie Šafářová a mnoho dalších. Radost z těhotenství Barbory neskrývala ani další kolegyně z tenisového kurtu Petra Kvitová a řada kolegů novinářů jejího přítele.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (78%) 278 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Jak správně zahřívat motor nejen v chladném období? Nesprávným postupem mu zkracujete životnost
ArmádníZpravodaj.cz
Chybná vládní zpráva vyvolala během Studené války jadernou paniku aneb Když se vědci přepočítají
Události247.cz
Ekonom Bartoň: Současná opatření jsou pouze taktická hra. Za chvíli přijde přitvrzování. Jak podle něj bude probíhat?
VědaŽivě.cz
Máte potíže se spánkem a usínáním? Pravidla používaná astronauty NASA vás dostanou do náruče Morfeovy