Megahvězdy, které si nenechaly ujít finále Wimbledonu!

i Foto: hellomagazine.com
                   

Finále Wimbledonu v kategorii mužů mezi Švýcarem Rogerem Federerem a Srbem Novakem Djokovičem bylo v mnoha ohledech specifické. Nejen, že se proti sobě postavily dvě možná největší persony daného sportu současnosti a utkání trvalo více než pět hodin, v hledišti přímo na stadionu se objevilo hned několik významných tváří sportu i mimo něj, které rozhodně stojí za pozornost. Jaké celebrity si nenechali těsný triumf Djokoviče ujít?

Jeff Bezos

Majitel Amazonu Jeff Bezos je právem označený za nejbohatšího muže planety. Jeho majetek je vyčíslen na neskutečných 118,5 miliard dolarů, což je číslo, které je pro nás běžné smrtelníky naprosto nereálné. Pětapadesátiletý playboy se mimo jiné proslavil také četnými aférkami s krásnými ženami, které se na něj po celý život určitě nelepily pouze kvůli jeho bohatství (chápejme sarkasmus). Milenecký vztah s moderátorkou Lauren Sanchézovou, které dokonce posílal nahé fotografie své „chlouby“, mu nedávno rozbil manželství. Na finále Wimbledonu byl proto se svou aktuální partnerkou.

Olivier Giroud

Tenis samozřejmě láká i světové fotbalisty. Mezi nimi se objevil například dvaatřicetiletý útočník Olivier Giroud, který kdysi hrával v Arsenalu společně s Tomášek Rosickým, nyní ovšem přešel do kádru městských rivalů z Chelsea. Rodák z Francie zatím zůstává gólově poměrně za očekáváním, pověst střelce v týmu „Blues“ příliš nepotvrdil. V novém ročníku se mu ale možná pod vedením posíleném také Petrem Čechem povede o něco lépe.

Princ William a vévodkyně Kate

Co by to bylo za prestižní britský sportovní turnaj, když by se ve VIP sektoru neobjevili zástupci královské rodiny. Duel Rogera Federera a Novaka Djokoviče proto sledoval Princ Williams spolu se svou láskou a manželkou Kate. Pro ni byl zápas ještě mnohem významnější, jelikož po jeho skončení ji připadla čestná funkce. Předala totiž Novaku Djokovičovi pohár pro vítěze mužské dvouhry. Kate si společně s Meghan a Pippou nenechala ujít ani finále ženské dvouhry, kde za jejími zády utkání pozorovala také bývalá česká tenistka Martina Navrátilová.

Katherine Jenkinsová

Devětatřicetiletá velšská operní pěvkyně Katherine Jenkinsová miluje tenis, a proto si prestižní finále nemohla nechat ujít. Zpěvačka dorazila na stadion se svým současným partnerem a sportovní událost si oba na první pohled užívali. Kráska, která jakoby nestárne, se proslavila svou statečností. V devatenácti letech byla napadena neznámým útočníkem, který se jí navíc pokusil znásilnit. Ona ovšem nepodlehla panice a začala se zuřivě bránit, což útočníka nakonec odradilo.

Benedict Cumberbatch

Seriálový Sherlock Holmes, který se v posledních letech zařadil také po bok slavných Avengers, kde ztvárnil roli Doctora Strange, mocného čaroděje ohýbající čas, rovněž vyrazil na velkolepé finále mužské dvouhry. Zápas mu chvílemi dělalo problém sledovat, jelikož měl okolo sebe hned několik krásných žen. V jejich přítomnosti by se zřejmě soustředil jen málokterý muž. On i další členové VIP sektoru hnali tenisty k neskutečným výkonům, kterými se nesmazatelně zapsali do dějin světového tenisu. Finále Wimbledonu totiž ještě nikdy v minulosti nebylo tak napínavé a heroické!

Foto: hellomagazine.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články