Které celebrity si nenechaly ujít letošní US Open? – SportyŽivě

Které celebrity si nenechaly ujít letošní US Open?

i Foto: zimbio.com
                   

Poslední grandslam tenisové sezóny bezesporu láká zraky mnoha sportovních nadšenců z celého světa. Letošní US Open se nese ve znamení velkých překvapení, na kurtech dominují tenisté a tenistky, od nichž by to ještě před pár dny nikdo nečekal. Sportovní akce takovýchto rozměrů samozřejmě neunikla ani pozornosti celebrit, které v hojném počtu navštěvují jednotlivé zápasy coby čestní hosté na tribunách. Všimli jste si při sledování duelů, jaké hvězdy se v hledišti vlastně objevily?
Komediální herec Ben Stiller je zapáleným fanouškem

Takhle ho většina z vás určitě nezná. Věčně vtipkující Ben Stiller je české veřejnosti znám zejména díky sérii komediálních snímků Fotr je lotr, kde exceluje po boku Roberta de Nira. Mezi další povedené filmy tohoto nepříliš vysokého herce patří také Noc v muzeu, Vybíjená, Zoolander nebo Tropická bouře. Kdo by do něj ovšem řekl, že hoří vášní pro tenis? Na US Open se v hledišti objevil hned několikrát a navíc z něj vyzařovala absolutní soustředěnost, kurty doslova hypnotizoval pohledem. Komu fandil? S tím se veřejnosti raději nesvěřil.

Alec Baldwin si US Open nemůže nechat ujít

Divácky oblíbený here Alec Baldwin, jehož máte jistě zafixovaného jako věčně pozitivního přítele Phoebe z legendárního seriálu Přátelé, na letošním US Open samozřejmě nemohl chybět. Tenis totiž chodí sledovat pravidelně a newyorský turnaj považuje prakticky za svátek. Navíc se do daného sportu zamilovala i jeho žena Hilaria a pokud je žena ochotná sledovat sportovní klání, je potřeba její lásku pěstovat! Co by za to ostatní muži ze všech koutů světa dali.

Na turnaj dorazila i nejkrásnější žena planety

S ženami milujícími sportovní zápasy se na US Open doslova roztrhl pytel. Kromě Hilarie Baldwinové do hlediště zavítala také Adriana Lima, která se může pyšnit titulem nejkrásnější ženy na světě. Osmatřicetiletá rodačka z Brazílie napjatě sledovala dění na tenisových kurtech a když ji nějaký okamžik zaujal, zvedla se ze sedaček a vyjadřovala obdiv decentním potleskem. Žádný větší projev emocí od ní ostatní přihlížející ostatně ani nečekali.

Legenda amerického basketbalu přišla až na kurt

Utkání mezi Rogerem Federerem a Danielem Evansem přilákalo také jednačtyřicetiletého Kobe Bryanta, který ještě poměrně nedávno let patřil mezi nejlepší hráče basketbalu své doby. Na kontě má mimo jiné pět titulů pro mistra prestižní NBA nebo také dvě zlaté olympijské medaile z let 2008 a 2012. Sportovec, jemuž je přezdíváno „černá mamba“, ještě před začátkem zápasu 3. kola sestoupil z řad diváků na kurt, aby popřál oběma zmíněným tenistům mnoho štěstí a zároveň se s nimi při té příležitosti vyfotil.

Tiger Woods přijel podpořit Rafaela Nadala a přinesl mu štěstí

Třiačtyřicetiletý Tiger Woods je bezesporu nejvýraznější tváří golfu. Celkem pětkrát vyhrál turnaj Masters, na pozici absolutní golfové jedničky se nepřetržitě držel neskutečných 623 týdnů a v roce 2007 se díky tomu stal nejlépe placeným sportovcem světa. Během celé své profesionální kariéry se stihl spřátelit s mnoha dalšími sportovci a mezi jeho největší oblíbence patří zejména Rafael Nadal. Toho Woods ostatně přijel podpořit i na právě probíhající US Open. Během čtvrtfinálové bitvy pro Chorvatovi Marinu Čiličovi přinesl Nadalovi štěstí, Španěl totiž suverénně zvítězil poměrem 6:3, 3:6, 6:1 a 6:2.

Foto: zimbio.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 220 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Faktory ovlivňující cenu každého ojetého vozidla. O některých možná ani nevíte
ArmádníZpravodaj.cz
Sýrie v ohrožení: Turecko dodalo džihádistům protiletadlové komplety Hawk
Události247.cz
Hlavní hygienička Svrčinová: Restaurace jen pro vybrané a konec antigenních testů. Tomu se říká „motivace“ k očkování
VědaŽivě.cz
Psaní levou rukou je spojováno s genialitou. Mezi výjimečné patří jen 10 procent světové populace