Divoká oslava tenistky Strýcové! Předvedla striptýz na veřejnosti!

                   

Čerstvá wimbledonská vítězka Barbora Strýcová je pořádná divoška! Na anglických kurtech předváděla neskutečně heroické výkony a zdá se, že stejný živel je i v soukromém životě. Její oslava v centru Prahy byla skutečně veselá a plná alkoholu. Došlo dokonce i na striptýz, který ovšem nepředvedla žádná exotická tanečnice, nýbrž právě sama rodačka z Plzně. To však není jediným pozoruhodným faktem na celé události. Barbořině odvážnému vystoupení byl po celou dobu přítomen její aktuální partner, který má zřejmě nervy ze železa. Myslíte si, že je tento styl zábavy ještě přípustný a nebo naopak překročil pomyslnou hranu?

Oslava byla divoká, přesně jak tenistka slíbila

Barbora Strýcová prožila možná nejlepší prestižní turnaj své profesionální tenisové kariéry. V rámci Wimbledonu bojovala dokonce na dvou frontách a ani jeden jediný míček nevypustila, i když její nabitý program si zcela jistě říkal o zasloužený odpočinek. V samostatné kategorii nakonec dokráčela až do semifinále, kde nestačila na Serenu Williams. Ve čtyřhře ovšem se svou kolegyní Šu-wei zvládla postoupit až do finále, kde své soupeřky výrazně přehrály a zaslouženě proto pozvedly nad hlavu pohár vítězů. Třiatřicetiletá Strýcová se po utkání netajila emocemi, když novinářům sdělila:

„Jasně, oslava bude! A bude stejně velká, jak velký byl wimbledonský úspěch. Všechno je tajné, takže vám nic neprozradím.“

Tajnůstkaření je Strýcové podobné, nerada totiž pouští veřejnost do svého soukromého života. Několika konkurenčním novinářům se ovšem její kroky po návratu do České republiky podařilo vypátrat. Rodačka z Plzně uspořádala večírek v luxusní kavárně Café-Café, kam sezvala všechny své tenisové kamarádky. Mezi nimi se objevila například i těhotná Andrea Hlaváčková, která vzhledem ke své situaci bohužel nemohla popíjet stejně jako Strýcová. Možná si ale po skončení oslavy řekla, že nejspíš může být vděčná. Stejně jako divoká kamarádka by si totiž určitě nepřála skončit.

Muzika byla ohlušující, pohledy turistů stanuly na nahém těle wimledonské šampionky

Barbora se v pokročilé hodině odvázala na plné pecky, nechala si skutečně velmi hlasitě pustit muziku a tancovala mezi všemi hosty, kteří na oslavě ještě zbyly. Kolemjdoucí se okny dívali do útrob kavárny, protože je zajímalo, co že se to vlastně děje. Naskytl se jim proto pohled na Barboru Strýcovou v centru dění, která se toužebně kroutí jako „speciální tanečnice“ a k tomu navíc odhazuje svrchní části svého oblečení. Nakonec zůstala jen v podprsence, kterou naštěstí (nebo snad bohužel?) nechala na svém místě.

U vystoupení Strýcové byl celou dobu přítomný její životní partner, takže je docela divné, že Báře svlékání dovolil. Člověk nemusí být nutně žárlivý typ, aby poznal, kdy něco překročí únosnou hranici. On však zachoval ledový klid, s ostatními svou přítelkyni povzbuzoval v divokém svíjení a následně ji pod noc přinesl dort s prskavkami, který společně sfoukli. Kolem půl druhé ráno se Bára a zbytek jejích společníků vydali na noční obhlídku Prahou, kterou zakončili přibližně kolem páté hodiny ranní.

Foto: wtatennis.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články