Stylové oblečení a obuv nejen na basketbal

Máte rádi volnočasové oblečení, jež má kořeny v nějakém sportu? Takovým typem je třeba sportovní značka Air Jordan, které se podařilo přesáhnout z basketbalového hřiště až do světa módy.

Co stálo na začátku?

Značka Air Jordan se na trhu poprvé objevila v roce 1984. Jejímu vzniku vděčí spojení dvou světoznámých ikon – značky obuvi Nike a tehdy nováčka v řadách NBA Michaela Jordana. Tím se začala psát historie obuvi Air Jordan, která navždy změnila odvětví sportovních bot. Svou revoluční černo-červenou barvou směle vtrhla na basketbalové hřiště, jemuž dominovaly pouze bílé tenisky. Roku 1997 se Air Jordan stává samostatnou značkou, pod níž se prodávají basketbalové boty pro běžné nošení.

Značka Air Jordan není jenom o obuvi

Postupem času vzniká jordan shop, v jehož sortimentu naleznete kromě ikonických bot též oblečení ve formě triček, šortek, sportovních kompletů, mikin, tepláků apod. Jordan obchod nabízí všechny velikosti pro muže, ženy a děti. Seženete zde i dětská body pro ty nejmenší. Nechybí tu ani módní doplňky, jakými jsou kšiltovky, čepice, batohy, sportovní tašky atd.

Kde nakoupit?

Oblečení značky Air Jordan lze zakoupit jak v internetovém, tak v kamenném obchodě. Na českém trhu tuto značku nabízí basket shop. Jak název napovídá, v tomto eshopu naleznete vše, co souvisí s basketbalem. Může se pochlubit sortimentem značkových kolekcí nejlepších hráčů v basketbalovém světě, kterými jsou Durant, Kobe či Lebron. Kompletní vybavení na tento sport lze tedy objednat online, nebo se můžete navštívit nově otevřenou kamennou prodejnu v Praze 9 Libni. Prodejna vás na první pohled zaujme svým originálním interiérem, z něhož nadšení do basketbalu doslova sálá. Veškeré oblečení a obuv jsou zde přehledně uspořádané, vy si vše můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet.