Pursuit pack: Velkolepé boty pro velkolepé zápasy

Globální sportovní značka PUMA dnes uvádí na trh nejnovější sérii kopaček FUTURE a ULTRA Pursuit Pack v zářivých barvách. Skvělé kopačky pro skvělé fotbalisty, které vám umožní na hřišti skutečně vyniknout.

                   

Balíček Pursuit Pack je jako dělaný pro závěr sezóny, kdy může každý zápas rozhodnout o prvním či druhém místě, vítězství či porážce. Nejnovější technologie značky PUMA doplňuje nový zářivý vzhled, abyste se dokázali prosadit a probojovat přes všechny soupeře až na samé čelo tabulky. Budou je nosit i Jack Grealish, Kingsley Coman, Fridolina Rolföová, Ariadna Garciová, Julia Grossová a další velcí hráči a hráčky.

i

Kopačky FUTURE byly navrženy pro tvůrce hry a vládce hřiště. Jsou vybaveny inovativním zdvojeným pleteným svrškem FUZIONFIT360 a exkluzivní technologií PUMA PWRTAPE, díky níž se perfektně přizpůsobují noze a padnou jako ulité, ať už si je zašněrujete nebo ne. Můžete se tak soustředit na důležité věci – například na to, jak po celých 90 minut kontrolovat hru a trápit soupeře. Systém Dynamic Motion vám pak k tomu bude pomáhat tím, že umožní rychlou změnu směru pro dokonalé kličky. 

Když se obujete do kopaček ULTRA, budete vždycky rychlejší než soupeři díky ultralehkému svršku ULTRAWEAVE, vyztužení nártu technologií PWRPRINT a podešví SPEEDPLATE složené ze dvou materiálů s různou hustotou, která tak přináší úplně nový pocit trakce a pohybu. Koneckonců, jde-li o fotbal a rychlost, platí „čím více, tím lépe“. 

i

V zájmu udržitelné budoucnosti je svršek kopaček FUTURE a ULTRA vyroben nejméně z 20 % z recyklovaných materiálů.

Kopačky Puma Pursuit Pack budou dostupné od 7.4. v prodejnách a e-shopech Sportfotbal, Sportisimo, AD Sport, Lionsport a na eshopu PUMA.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články