Probuďte své zvířecí nitro s edicí Future z 1.3. Instinct

Globální sportovní značka PUMA dnes uvedla na trh edici FUTURE Z 1.3 Instinct inspirovanou říší zvířat. Nová generace modelu FUTURE se vyvinula ze svého předchůdce s novým jedinečným vzhledem inspirovaným jedním z nejlepších fotbalistů současnosti – Neymarem Jr.

i Zdroj fotografie: PUMA
                   

Nový model FUTURE Z je navržen pro maximální obratnost. Nová technologicky vyspělá bota aktivuje vaše animální fotbalové instinkty a posune hru na novou úroveň. Zcela se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla díky kvalitním kompresním technologiím a v kombinaci s lehkou stélkou Nano Grip sockliner minimalizuje prokluzování nohy uvnitř boty.

Model FUTURE Z 1.3 je vybaven zcela novými zónami Advanced Creator Zones navrženými tak, aby zlepšovaly přilnavost míče a poskytovaly měkkost v přední části chodidla, což je klíčové při driblování, přihrávkách a zakončení. Síťovaný materiál v přední části zajišťuje lepší kontakt mezi chodidlem a míčem během hry. Střed kopačky poskytuje maximální měkkost, zatímco 3D potisk na straně zlepšuje kontrolu míče. 

iZdroj fotografie: PUMA

„Nové kopačky FUTURE Z posouvají moji hru na nejvyšší možnou úroveň,“ říká Neymar Jr. „Boty jsou pro mě jako druhá kůže, cítím se v nich velmi pohodlně. Zároveň jsou lehké, díky čemuž mohu bez problému měnit směr v nejvyšší možné rychlosti. Hraji bez omezení, což je pro mě zásadní podmínka,“ dodává.

I špičková technologie FUZIONFIT+ se dočkala vylepšení. Speciálně vytvořený pletený materiál z polyesterových a spandexových přízí zajišťuje optimální fixaci a umožňuje hráči hrát s tkaničkami i bez nich. 

„Nejlepším prvkem nové boty je bezesporu evoluce systému FUZIONFIT+,“ konstatuje Florian Nemetz, senior manažer produktové řady Teamsport Footwear. „Zpětná vazba hráčů a zákazníků nám pomohla tuto technologii dále rozvíjet a zlepšit schopnost hráčů provádět širokou škálu pohybů. Další novinkou letošního roku jsou Advanced Creator Zones, které poskytují zvýšenou přilnavost a měkkost v přední části chodidla, což byl další klíčový poznatek hráčů. Hráči tak získají lepší kontrolu, ale zároveň nepřijdou o hbitost a dynamiku,“ uzavírá.

iZdroj fotografie: PUMA

Model obsahuje podrážku Dynamic Motion System z předchozí řady. Superlehký systém PEBA s poutavou podrážkou ve tvaru písmene Z snižuje hmotnost a poskytuje pevný základ pro zrychlení, výbušné pohyby a zachování trakce.

Kopačky FUTURE Z 1.3 Instinct edition budou nosit Neymar Jr, Dzsenifer Marozsán, James Maddison, Luis Suárez a Eugénie Le Sommer.

Kopačky PUMA FUTURE Z 1.3 Instinct edition a tmavé kopačky FUTURE Z 1.3 Eclipse edition budou k dostání v průběhu března v prodejnách Sportfotbal, Lionsport, 11 Teamsport, v Puma Concept Store v Palladiu a na www.puma.com. Od května pak v prodejnách A3 Sport a Sportisimo. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování