Připravte se včas na lyžařskou sezonu

Patříte k milovníkům zimních sportů, zvláště pak lyžování? Pak máte nejvyšší čas si pořídit nové lyže.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud vám již stará výbava nevyhovuje, případně je příliš opotřebovaná a nevyplatí se investovat do jejího servisu. Někteří z vás se ale možná chystají na lyže jen na pár dní během nastávající sezony. Pak se nákup celého setu moc nevyplatí. Co tedy dělat? Využijte možnosti vypůjčit si kompletní lyžařský set.

Kdy si lyže raději půjčit?

Půjčovny lyží dnes fungují nejen v hlavních zimních střediscích, ale i ve většině měst, kde se možná setkáte i s příznivějšími cenami. Zápůjčky přímo na horách totiž bývají cenově dosti přemrštěné, oproti tomu ale samozřejmě nemusíte řešit odvoz, protože se obvykle budete pohybovat v blízkosti půjčovny.

Vlastní lyže a snowboardy jsou sice velkou výhodou, vyplatí se ale jen těm z vás, kteří na nich tráví více času. Kdo jede na hory jen jednou, dvakrát za rok, pak se investice příliš nevyplatí, protože jak známo, lyže poměrně rychle stárnou. Půjčovna lyží je tedy ideální pro rekreanty a turisty z měst, kteří na sněhu netráví celé týdny během zimy.

Půjčovna lyží Praha přichází s atraktivní nabídkou

Jako dobrý příklad toho, že se dají lyže (běžky i sjezdové) a snowboardy zajistit levně ve městech a nikoliv přímo na horách, lze uvést společnost LyzeGoHome – půjčovna lyží Praha. Ta nabízí velmi kvalitní modely nejen pro dospělé, ale také pro děti a juniory. Máte možnost si vybrat hned z několika variant pronájmu – denního, víkendového, týdenního a na celou sezonu. Pakliže zvolíte poslední zmíněnou možnost, zapůjčení lyžařského setu vás na jeden den vyjde doslova jen na pár desítek korun. A to se možná nakonec vyplatí nejen občasným milovníkům sněhu, ale i těm z vás, kteří lyžování během zimní sezony holdují opravdu dosyta. Navíc jsou pak k dispozici různé slevy na příslušenství, jako jsou třeba helmy a brýle. Kompletní informace s možností okamžité rezervace najdete na webových stránkách lyze-go-home.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články