Potřebujete zafinancovat rozvoj firmy? Odpovědí je americká hypotéka

Provozování firmy vyžaduje neustálé investice. Paradoxem je, že čím více vyděláváte, tím více musíte investovat pro další rozvoj. Máte zrovna dokonalý plán, ale trpíte nedostatkem financí? Pak si porovnejte americké hypotéky. Co dokážou?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Půjčka pro podnikatele

Možná se právě ptáte, jak funguje americká hypotéka a v čem je jiná než běžné úvěry? Rozdílů najdeme rovnou několik.

Tento neúčelový úvěr můžete použít absolutně na cokoliv. Nikdo nebude vyzvídat, jestli s ním opravíte střechu, vylepšíte vozový park, splatíte jiné dluhy nebo koupíte novou výrobní halu. Maximální splatnost činí 20 let, a to nejdéle do věku 70 let nejstaršího z žadatelů. Jak vysokou částku vlastně obdržíte? Máte nárok až na 70 % z ceny zastavené nemovitosti.

Velkým lákadlem je hlavně nižší úroková sazba než u běžných podnikatelských úvěrů (ať už se zástavbou, či bez). Nejčastěji sjednaná sazba se v současné době pohybuje okolo 4,39 %. To je přibližně o 1 % méně než u běžného úvěru.

Udělejte si srovnání

Chcete najít nejvýhodnější hypotéku? Pak se svěřte do péče odborníků ze společnosti AMJ Finance & Sport. Ti za vás srovnají celkem dvanáct druhů amerických hypoték. Díky jejich službám získáte průměrně o 0,5 % nižší úrok, než kdybyste si sjednávali úvěr svépomocí. To znamená, že klienti dané společnosti průměrně ušetří 73 tisíc korun.

Ještě před samotným sjednáním se podívejte, jak vlastně bude celá hypotéka vypadat. Stačí použít hypotéka pro podnikatele kalkulačka, naklikat požadované údaje a ihned získáte mnohem jasnější představu o svých možnostech.

Poté stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář a v mžiku se vám ozvou specialisté z AMJ. Provedou vás celým procesem, se vším poradí, zcela zdarma udělají srovnání a ve finále zajistí nejvýhodnější podmínky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články