Nové dresy Slavie pro sezonu 2022/23

Sešívaní představili nový dres na sezonu 2022/2023. Domácí sada je tradičně červenobílá, unikátní novinkou je prohození barvy rukávů.
i Zdroj fotografie: SK Slavia Praha
                   

Slavia pokračuje v úspěšné spolupráci se značkou Puma a už počtvrté v řadě oblékne dres s kočkou na hrudi. Dres pro domácí duely je unikátní v barvě rukávu, která je ve stejné barvě jako polovina dresu, ke které rukáv přiléhá.

Venkovní sada bude v tmavě modré barvě. Designovou zajímavostí dresů je obrázek slovanské bohyně Slavie za krkem na vnitřní straně dresu. Toto její historické zobrazení bylo i inspirací pro celkové barevné řešení dresu.

iZdroj fotografie: SK Slavia Praha

Dresy pro nadcházející sezonu nejsou nové jen z pohledu designu, ale jedná se i o významnou technologickou novinku. Jsou prvními v České republice, který využívají nejnovější materiál PUMA ULTRAWEAVE. Díky němu jsou o neuvěřitelných 44 % lehčí než stávající dresy a základní dres tak váží pouhých 72 gramů.

Tohoto extrémního snížení hmotnosti bylo dosaženo pečlivě vybranou lehce tkanou látkou, speciálním vzorem s minimem švů a odlehčeným límečkem a zakončením rukávů. Nižší hmotnost dresů PUMA ULTRAWEAVE umožňuje hráčům šetřit energii, to vše při maximálním komfortu a prodyšnosti. Díky tomu mohou vyvinout maximální rychlost, cítit se lehce a soustředit se jen na hru.

iZdroj fotografie: SK Slavia Praha

„Nové dresy pro sezonu 2022/23 plně korespondují se současnou charakteristikou Slavie – moderní klub zakládající si na tradici a bohaté historii. Přesně tyto prvky jsou zakomponovány i do nových dresů – jde o kombinaci nejnovější generace materiálu s tradiční barevnou kombinací a symbolem slovanské bohyně Slavie, odkazující na bohatou historii a připomínající výročí 130 let od založení klubu. Díky použití nejnovějšího materiálu PUMA ULTRAWEAVE se Slavia zařadila po bok předních evropských klubů, které využívají tuto technologickou novinku a mezi které patří například Manchester City, Borussia Dortmund či AC Milán,“ říká Jan Sochor, generální ředitel Puma Eastern Europe.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat