Darujte investiční zlaté mince k různým příležitostem – SportyŽivě

Darujte investiční zlaté mince k různým příležitostem

Přemýšlíte o dárku pro obchodního partnera, sestru, rodiče či kamarády? Co dát někomu, kdo všechno má, nebo si to může koupit, protože si sám vydělává? Darujte dárek, který má symboliku a zároveň dává nekonečné možnosti. Tímto dárkem jsou investiční zlaté mince.

                   

Víte, co mají společného všechny dobře vybrané dárky pro muže a ženy? Dělají radost. Obdarovaný je nezaloží někam do poličky a za deset let při stěhování nevyhodí. Buďte si jistí, že zlatou minci takový osud určitě nečeká.

Dárek, který se dá zpeněžit

Slavnostní zlatá mince, jež na sobě nese znamení zvěrokruhu, je rozhodně dárkem hodným vystavení. Tím však její účel nekončí. Obdarovaný ji může kdykoliv zpeněžit. V budoucnu za minci dostane více peněz, než za kolik jste ji koupili. Investiční zlato je totiž vynikajícím prostředkem pro uchování hodnoty, chrání hodnotu peněz před inflací. Jeho hodnota stále stabilně roste.

Dárek, jímž inspirujete

Dost možná obdarovaného dokonce inspirujete k tomu, aby vložil větší množství svých peněz do zlata. Případně mu můžete vy pomoci si budovat svou zlatou zásobu. Když svým rodičům ke každému kulatému výročí svatby dáte nějakou zlatou minci, ve finále se jim ve zlatě nashromáždí slušné peníze.

Dárek pro lepší budoucnost

Zlatou minci se však nemusíte bát darovat i v nižším věku. Vynikající odměnou je třeba pro rodinného příslušníka, který právě získal svůj vysokoškolský titul. A věřte, že i děti budou ze zlaté medaile nadšené. Každé dítě dobře ví, jak ceněný kov je zlato. Možná minci jednoho dne prodá, peníze použije na zaplacení řidičského kurzu, jazykového kurzu, nákup nového nábytku apod.

Dárek s libovolnou hodnotou

Záleží pouze na vás, kolik chcete do mince investovat. Zlaté mince se dají pořídit zhruba v rozmezí 1 500 Kč až 1 300 000 Kč. Na svátek jsou však vhodné třeba mince stříbrné s vyobrazením jména. Ty seženete pod tisíc korun.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 201 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Faktory ovlivňující cenu každého ojetého vozidla. O některých možná ani nevíte
ArmádníZpravodaj.cz
Sýrie v ohrožení: Turecko dodalo džihádistům protiletadlové komplety Hawk
Události247.cz
Hlavní hygienička Svrčinová: Restaurace jen pro vybrané a konec antigenních testů. Tomu se říká „motivace“ k očkování
VědaŽivě.cz
Psaní levou rukou je spojováno s genialitou. Mezi výjimečné patří jen 10 procent světové populace