Budoucnost je v dokonalém ovládání: puma představuje 1.3 Lazertouch

Ve speciální edici kopaček PUMA FUTURE 1.3 Lazertouch se setkává mimořádně měkká, prémiová černá kůže FUTURE 1.3 se špičkovou technologií Lazertouch, která zlepšuje dotyk s míčem i jeho ovládání.

i Zdroj fotografie: PUMA
                   

Model FUTURE 1.3 je zabalený do černé prémiové kůže a je ošetřený patentovanou technologií Lazertouch, která zajišťuje naprostou kontrolu míče v jakémkoli čase, na jakémkoli hřišti nebo v jakémkoli tempu. Technologie Lazertouch vytváří speciální textury v klíčových kontaktních zónách pro vynikající přilnavost míče za všech podmínek i za každého počasí.

Kopačka FUTURE 1.3 byla vytvořena tak, aby zlepšila hru těch nejkreativnějších hráčů na světě. Konstrukce boty je založena na adaptivní kompresní technologii FUZIONFIT+ a poskytuje optimální fixaci a podporu pro akceleraci a zrychlení.

Svršek z prvotřídní kůže, vylepšený technologií Lazertouch, v sobě spojuje měkký, na dotek citlivý materiál pro optimální ovládání míče. Špičková podrážka Dynamic Motion System byla vyvinuta pro pokročilou trakci a umožňuje rychlé změny směru i rychlosti. Kopačky PUMA FUTURE 1.3 Lazertouch jsou k dostání od 13. května na PUMA.com a v průběhu května v obchodech Lionsport a na lionsport.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články