Budoucnost je v dokonalém ovládání: puma představuje 1.3 Lazertouch

Ve speciální edici kopaček PUMA FUTURE 1.3 Lazertouch se setkává mimořádně měkká, prémiová černá kůže FUTURE 1.3 se špičkovou technologií Lazertouch, která zlepšuje dotyk s míčem i jeho ovládání.

i Zdroj fotografie: PUMA
                   

Model FUTURE 1.3 je zabalený do černé prémiové kůže a je ošetřený patentovanou technologií Lazertouch, která zajišťuje naprostou kontrolu míče v jakémkoli čase, na jakémkoli hřišti nebo v jakémkoli tempu. Technologie Lazertouch vytváří speciální textury v klíčových kontaktních zónách pro vynikající přilnavost míče za všech podmínek i za každého počasí.

Kopačka FUTURE 1.3 byla vytvořena tak, aby zlepšila hru těch nejkreativnějších hráčů na světě. Konstrukce boty je založena na adaptivní kompresní technologii FUZIONFIT+ a poskytuje optimální fixaci a podporu pro akceleraci a zrychlení.

Svršek z prvotřídní kůže, vylepšený technologií Lazertouch, v sobě spojuje měkký, na dotek citlivý materiál pro optimální ovládání míče. Špičková podrážka Dynamic Motion System byla vyvinuta pro pokročilou trakci a umožňuje rychlé změny směru i rychlosti. Kopačky PUMA FUTURE 1.3 Lazertouch jsou k dostání od 13. května na PUMA.com a v průběhu května v obchodech Lionsport a na lionsport.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Na český trh míří další čínský gigant. Majitel Volva nabízí bezkonkurenční cenu, nízkou spotřebu a bohatou výbavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: nic jí neodolá aneb Jak ukrajinská puška „krájí“ pancíř ruských obrněných vozidel jako nůž máslo. Zásah cíle je rychlý a ničivý
Události247.cz
Události247.cz
Zákony mluví jasně: Řidičům hrozí pokuta i za jedno zatroubení během jízdy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Milovníci kávy se mohou radovat: Má mnoho překvapivých pozitiv na lidské zdraví, důležité je však dávkování