Všechny moje lásky aneb Sportovci Daniely Hantuchové

i Foto: megasportsnews.com
                   

Mediálním prostorem stále bují údajný románek mezi českým hokejistou Jaromírem Jágrem a slovenskou tenistkou Danielou Hantuchovou. Ta je přitom doslova magnetem na slavné sportovce, kterých do svých spárů přitáhla už celou řadu (alespoň podle toho, co se psalo v bulváru). Kdo všechno už podlehl kouzlu půvabné Slovensky s nezaměnitelným úsměvem a dokonalou postavou? Na to se podíváme v průběhu následujících řádků.

Marián Gáborík

Sedmatřicetiletý rodák ze slovenského Trenčína vlezl před dvěma lety do chomoutu a Daniela Hantuchová byla jedním z hostů na svatebním obřadu. Tomu se slovenská média poměrně podivovala, protože v minulosti spekulovala, že spolu slavní sportovci něco mají. Scházeli se totiž potají v zahraničí s Marián Gáborík nevynechal snad žádné tenisové klání své údajné milenky. Oba však stále dokola prohlašovali, že jsou pouhými přáteli. Nakonec tedy zájem o jejich milostný život upadl v zapomnění.

Feliciano López

Bývalý španělský tenista Feliciano López byl jedním z nejpohlednějších nápadníků Daniely Hantuchové, ačkoli mu slovenská sportovkyně nikdy nedala šanci. Co by za uhrančivý pohled osmatřicetiletého rodáka z Toleda jiné dámy dali! Lópezovo pobláznění ovšem vzalo rychlého konce. Letos se navíc oženil s dlouholetou přítelkyní Sandrou, takže neopětovanou láskou už určitě netrpí.

Simon Bolelli

Kde jinde by měla Daniela Hantuchová lovit chlapi než právě v prostředí profesionálního tenisu, kde se dlouhé roky cítila jako ryba ve vodě. Jejím dalším „skalpem“ se stal italský hřebec Simon Bolelli, s nímž před deseti lety údajně zažila románek krátkého trvání. I když chtěl Bolelli víc, šanci oficiálně stanout po boku slavné krásky nikdy nedostal. I on se později oženil, a to s další půvabnou ženou Ximenou Fleitas.

Wesley Sneijder

Zřejmě nejslavnější kousek v životopisu Daniely Hantuchové je nizozemský fotbalista Wesley Sneijder, který během své kariéry prošel řadou významných klubů. Hrával za Ajax Amsterdam, Inter Milán, Galataray Instanbul, OCG Nice a také slavný Real Madrid. V době svého španělského angažmá byl s Hantuchovou načapán bulvárním deníkem Privé, který jejich údajnému vztahu věnoval pěknou řádku článků. Když aféra skončila, ani Sneijder nezůstal dlouho sám. Dnes žije spokojeným, rodinným životem.

Adam Scott

Devětatřicetiletý golfista Adam Scott vždycky miloval tenistky a s několika z nich dokonce udržoval intimní vztahy. Jednou z nich je podle zahraničních médií i Daniela Hantuchová.

Julian Wilson

Jednatřicetiletý surfař Julian Wilson se dostal do povědomí veřejnosti především svých hrdinských činem, kdy se bez bázně vydal pomoci kolegovi Mickovi Fanningovi, kterého při sjíždění vln napadl krvelačný žralok. Kromě toho si prý vyloužil také srdce slovenské tenistky Daniely Hantuchové, s níž prožil románek na australských plážích v roce 2012.

Foto: megasportsnews.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články