Usain Bolt poslal budoucím nápadníkům své dcera jasný vzkaz

Zdroj fotografie: usmagazine.com

Vysloužilý běžec a také dvojnásobný světový rekordman Usain Bolt se konečně dočkal. Se svou životní partnerkou Kasi Bennetovou přivedl na svět vytouženého prvního potomka. Dcerka se údajně narodila už během minulého víkendu. Slavný pár si nechal pohlaví dítěte oznámit dopředu, takže pro ně narození drobounké dívenky nebylo žádným překvapením. Sám sportovec už před dvěma měsíci dokonce poslal jasný vzkaz jejím budoucím nápadníkům skrze sociální sítě. A věřte, že za tchána byste jej mít určitě nechtěli.

Populární běžec bude mít na budoucího přítele své dcery velké nároky

Když třiatřicetiletý Usain Bolt přibližně před dvanácti měsíci oznámil odchod z prostředí profesionálního sportu, došlo mu, že dozrál ideální čas k založení rodiny. Netrvalo dlouho a se svou životní partnerkou Kasi Bennetovou oznámil veřejnosti, že brzy očekávají narození prvního potomka. Jelikož si dvojice nechala prozradit pohlaví dítěte dopředu a ráda sdílí své životní události s fanoušky, dozvěděli jsme se všichni koncem března, že budou mít holčičku. Sám sportovec pak na sociálních sítích vtipkoval, že případní budoucí nápadníci se před ním mají mít na pozoru. Nepřijme totiž pod střechu jen tak někoho. Ačkoli v danou chvíli určitě jen vtipkoval, dá se předpokládat, že za pár let se na věci bude dívat úplně jinak.

Měsíc se s měsícem sešel a dcera slavného páru konečně přišla na svět. Podle zahraničních zdrojů k porodu došlo už někdy v průběhu minulého víkendu. Hned v pondělí na to poslal skrze veřejný prostor gratulaci dokonce i premiér Jamajky Andrew Holness. Ani reakce dalších slavných osobností na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat.

Bolt už nemá v podstatě žádné sportovní ambice

Zdroj fotografie: businessinsider.com

Usain Bolt se nyní může věnovat rodině na plný úvazek. Už před rokem totiž oznámil, že s profesionálním sportem definitivně končí. Ještě předtím přitom uvažoval, že se z prostředí atletiky přesune k fotbalu, nicméně žádný z jeho oblíbených klubů mu nakonec smlouvu nenabídl. Peníze si proto rozhodl vydělávat obchodováním se skútry na elektrický pohon. Ač je firma Bolt Mobility na trhu poměrně krátce, kvůli slavnému jménu se těší vysoké popularitě. Doufejme, že zájem po odeznění prvotního nadšení neustane.

Rodák z jamajského města Trelawny Parish má za sebou celou řadu výjimečných úspěchů. Jeho sbírku trofejí zdobí například sedm zlatých medailí z letních olympiád a další jedenáct cenných kovů za první místo v rámci mistrovství světa. Do toho je navíc absolutním rekordmanem v běhu na 100 i 200 metrů. Těžko říci, jestli ho někdo v budoucnu dokáže napodobit.