Tyson Fury přiznal, jak často se věnuje sebelásce

i Foto: businessinsider.com
                   

Tyson Luke Fury je britskou horou svalů, která v minulosti získala titul mistra světa v těžké váze. Zároveň jej mnozí vnímají jako takového boxerského Conora McGregora – v ringu se sice vždy snaží odvést maximum, nicméně mimo něj na sebe často upozorňuje hlavně nevhodným chováním a výroky. Dosud poslední perličku sdělil veřejnosti v souvislosti s blížícím se odvetným utkáním proti Američanovi Deontayi Wilderovi, na nějž se boxer pilně připravuje a o svých metodách prozradil víc, než bylo v danou chvíli potřeba…

Tyson Fury o sebe náležitě „pečuje“

Dne 22. února se Tyson Fury a Deontay Wilder postaví do ringu a poperou se spolu o titul mistra světa v těžké váze, který britský boxer uzmul naposledy v roce 2015 ještě předtím, než poprvé ukončil kariéru. Zároveň to bude první ostře sledovaný zápas, do kterého od výše zmíněného roku nastoupí, takže je jasné, že přípravě musel podřídit maximum.

Po fyzické stránce se cítí velmi dobře, jeho svalnaté paže soupeř určitě pocítí. Fury však zahraničním novinářům sdělil, že důležitý je nejen trénink jako takový, ale i pravidelné doplňování testosteronu. Jak k tomuto úkonu boxer přistupuje, raději nechtějte vědět:

„Onanuji klidně i sedmkrát za den, aby do mě stále proudil dostatek testosteronu. Rozumíte, co tím myslím? Pumpuji ho do sebe znovu a znovu, kdykoli mám volnou chvíli. Musím zůstat pořád aktivní, aby se hladina testosteronu v krvi rapidně nesnížila. Potřebuji ho do února nastřádat co nejvíce.“

Ne snad, že by tyto aktivity k životu nepatřily, každopádně si ale myslíme, že někdy je lepší si „tréninkové metody“ nechat pro sebe.

Minulost a život Tysona Furyho

Dnes už jednatřicetiletý Tyson Fury pochází z rodiny irských kočovníků. Hodně jeho příbuzných se v mládí věnovalo boxu a tak bylo vcelku jasné, že jablko nepadne daleko od stromu ani v tomto případě.  V roce 2008 se stal profesionálem a dosáhl na řadu významných úspěchů. Získal titul mistra Anglie, Velké Británi, Irska, Commonwealthu a nakonec ve finálovém klání o titul mistra celého světa po náročném boji porazil Vladimíra Klička v nejtěžší váhové kategorii.

Od té doby se však v ringu neobjevil, odmítl odvetu s Kličkem a titulu mistra se vzdal. V roce 2016 z osobních důvodů ukončil kariéru. Žít bez boxu ovšem nevydržel příliš dlouho, o rok později ohlásil návrat.

Kariéra Tysona Furyho je opředená řadou mediálních skandálů. Sportovec o sobě například prohlásil, že trpí bipolární poruchou, své soupeře v mnoha případech častoval nevhodnými tituly, pozadu nezůstal ani v hodnocení otázek společenských. Prasklo na něj, že hojně užíval kokain a steroidy a neuzavřená dopingová kauza dlouho vzbuzovala spekulace, jestli mu bude návrat mezi elitu povolen. To se nakonec podařilo, takže v únoru si jeho tvrdé rány mohou diváci znovu naplno užívat.

Foto: businessinsider.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský Scarabee se může při průzkumu plížit téměř neslyšně a zároveň je schopen zničit i tank
Události247.cz
Události247.cz
Okamura chce rekonstrukci vlády. A to i přesto, že Česko bude předsedat Evropské unii
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové rozluštili „zakázané“ texty staré 2 000 let. Co se na bambusových deskách dočetli?