Tenistka Anna Kurnikovová údajně porodila miminko

Foto: wmagazine.com

Spekulace o údajném těhotenství ruské tenistky Anny Kurnikovové konečně vzaly za své. Kráska nedávno vyrazila se svým partnerem Enrique Iglesiasem na moře a ani vytahaná sportovní mikina nedokázala zakrýt kulaté bříško, které už dosahovalo značných rozměrů. Přestože pár fotku kolující internetem ještě nijak neokomentoval, bratr slavného zpěváka v jednou televizním rozhovoru uvedl, že nyní už je trojnásobným strýčkem.

Tajnosti Kurnikovové protentokrát nevyšly

Když osmatřicetiletá tenistka čekala dvojčátka, svůj požehnaný stav před novináři dokázala utajit po celý čas těhotenství. Společně se zpěvákem Enriquem Iglesiasem proto šokovala veřejnost až ve chvíli, kdy zdravé děti spatřily světlo světa. Tentokrát už se ovšem slavnému páru tuto radostnou zprávu nepodařilo efektivně skrýt. Paparazzi jej totiž zachytily v Miami během projížďky lodí, kdy se jen těžko dalo polemizovat o tom, že jindy dokonalá postava ruské sportovkyně prošla zásadní změnou z jiného důvodu, než-li dalšího těhotenství.

Sportovní mikina značky Adidas odhalila pořádný těhotenský „balónek“, který na první pohled působil, že v nejbližší době praskne. Stalo se tak zřejmě o pár dnů později, což vyplývá z vyjádření zpěvákova bratra. Jestli se ovšem narodil chlapeček nebo holčička (nebo snad další dvojčátka), dosud nebylo odtajněno. Kurnikovová ani Iglesias se nijak nevyjádřili a proto se dá předpokládat, že pohlaví veřejnost zjistí až v momentě, kdy se o něj podělí skrze sociální sítě.

Kurnikovová patřila k nejlepším tenistkám své doby

Celým jménem Anna Sergejevna Kurnikovová během své kariéry profesionální tenistky sice ani jednou vyhrála turnaj na okruhu WTA, přesto se ovšem stala jednou z nejvýraznějších bodových postav daného sportu. Svého času bylo její jméno jednou z nejvyhledávanějších frází ve vyhledávači Google, za což vděčila nejen sportovním úspěchům, ale také nesporné kráse. V rámci dvouhry se v roce 2000 umístila na osmém místě, což je její absolutní vrchol. Lépe si ovšem vedla ve dvojici, v roce 1999 byla světovou jedničkou.

Se sportovní kariérou definitivně sekla o čtyři roky později, když se jí vrátily zdravotní problémy s páteří. Poté se naplno vrhla na dráhu modelingu.

Foto: wmagazine.com