Slavní sportovci se nechali vyfotit tak, jak je Pán Bůh stvořil

i Foto: nbcsports.com
                   

Americký magazín ESPN stejně jako každým rokem představil svým čtenářům speciální vydání, které kromě poutavých článků přineslo také zajímavou podívanou pro muže i ženy. Partička slavných sportovních hvězd se totiž rozhodla odhodit všechen stud a ukázat se čtenářům bez oblečení. Na fotkách nejsou samozřejmě zachyceny intimní partie, jedná se o jakousi formu umění, kterou v minulosti okusili také český tenista Tomáš Berdych či Serena Williams. Letos ale možná desetiletá tradice definitivně skončí, protože magazín přechází z tištěné podoby do režimu online. Pokud ano, jací sportovci měli tu „čest“ se svléknout naposledy?

Kelley O’Hara

Rodačka z americké Georgie bezesporu patří mezi nejtalentovanější fotbalistky současnosti. Celou svou dosavadní sportovní kariéru strávila na půdě USA, které rovněž reprezentovala již od mládežnických kategorií. Mezi její nejcennější trofeje patří zlatá medaile z mistrovství světa a na absolutním vrcholu stanula také v rámci letních olympijských her. Černobílá fotografie, na níž pózuje v rouše Evině, mnoha mužům zamotala hlavu. Mají ale smůlu, Kelley se totiž před časem přiznala, že ji přitahuje stejné pohlaví.

Amanda Nunes

Tak s touhle „křehkou slečnou“ byste se do křížku určitě dostat nechtěli! Jednatřicetiletá Amanda Nunes pochází z Brazílie a už během útlého mládí našla zalíbení v bojových sportech, zatímco její vrstevnice si hrály s panenkami a toužily se stát princeznami. Bojovnice se díky své píli a odhodlání dostala až do slavné organizace UFC, kde patří mezi ženskou špičku. Na kontě má celkem 22 zápasů, z nichž jen čtyřikrát odcházela z ringu jako poražená. Kdo by do Nunes na první pohled řekl, jak dokáže být také proklatě sexy a že nahota jí nedělá vůbec žádný problém!

Brooks Koepka

Pokud jste se během přestávky Tigera Woodse přestali zajímat o golf, nejspíše vám uniklo, že za poslední roky se zrodila nová hvězda tohoto sportu jménem Brooks Koepka. Devětadvacetiletý rodák z West Palm Beach na Floridě je podle aktuálního žebříčku nejlepším golfistou světa. Koepka přitom původně toužil hrát jiné sporty, jenže vinou závažné autonehody, při níž v pouhých deseti letech utrpěl četné zlomeniny v obličeji, musel přestat s kontaktními sporty. Dnes tohoto rozhodnutí jistě nelituje. Ostatně na nahé fotografii vypadá opravdu spokojeně.

Šampioni loňského Super Bowlu

V České republice veřejnost žije zejména fotbalem a v zámoří mají zas ten americký. Každoročně pořádaný Super Bowl je pak pro většinu z nich doslova náboženstvím. Mistři z minulého roku Jason Kelce, Brandon Brooks, Lane Johnson, Isaac Seumalo a Halapoulivaati Vaitai hrající za Philadelphii Eagles potěšili mnohé fanynky, když se pro magazín ESPN všichni společně jako jeden tým odhalili.

Evander Kane

Aby měl v magazínu svého zástupce každý z významných světových sportů, nesmíme zapomenout ani na hráče ledního hokeje. Tato výsada letos připadla osmadvacetiletému Evanderu Kaneovi, který momentálně válí v kádru San Jose Sharks a NHL hraje dohromady již deset let. Zároveň je jedním z mála hokejistů tmavé pleti, kterým se do prestižní ligy podařilo prosadit. Fotografie, na níž pózuje s napřaženou hokejkou a bruslemi na nohou, nedá většině jeho fanynek spát!

Foto: nbcsports.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články