Skandály posledních dní: Holý zadek na Tour de France a hrozba střelnou zbraní od hvězdy WNBA

i Foto: twnews.cz
                   

Zdá se až neuvěřitelné, kolik skandálních věcí z oblasti sportu se v pravidelných intervalech téměř každý týden odehraje. V tomto článku jsme si pro vás připravili hned dva, které nás na internetu jednoznačně nejvíce upoutali a rádi bychom se o ně podělili. Slyšeli jste o drzém fanouškovi Tour de France nebo hvězdě ženského basketbalu, která surově napadla svou bývalou přítelkyni a došlo i na tasení střelné zbraně?

Fanoušek se zvláštním smyslem pro humor to po právu schytal

Aktuálně probíhající cyklistická Tour de France je poměrně ostře sledovanou soutěží, kterou si řada skalních fanoušků daného sportu nenechá ujít. Najdou se ovšem i tací, kteří se chtějí za každou cenu zviditelnit a udělají pro to maximum. Své o tom ví také závodník Sonny Colbrelli, který musel při jedné z nedávných etap trati sledovat holý zadek jednoho výstředního diváka. Ukazovat nahé části těla je v poslední době takovým módním trendem, který se uchytil dokonce i při finále Ligy Mistrů. Pohled na bujné ženské křivky byl ale přeci jen o něco působivější.

Colbrelli, který na tratích vystupuje pod záštitou týmu Bahrain-Merida se ovšem řídí starým heslem, že kde je vysazeno, tak je dovoleno. Proto se při přejezdu kolem polonahého fanouška neváhal blýsknout nečekanou reakcí. V přibližně padesátikilometrové rychlosti totiž silně plácl přes holý zadek extravagantního fanouška, až se zvuk tření kůže rozléhal všude okolo. Za to cyklistovi hrozil trest v podobě penalizace či dokonce vyhození ze závodního pelotonu. Naštěstí se jeho akt setkal pouze s pokutou ve výši 4 600 Kč.

Riguně Williamsové dočista přeskočilo!

Ženská basketbalová soutěž v zámoří je sice o něco méně sledovaná, nicméně i mezi ženami se najdou skutečně kvalitní sportovkyně v dané oblasti. Hvězda WNBA Riguna Williamsová je kupříkladu považována za jednu z nejlepších střelkyň současnosti a možná ani v konkurenci pánů by se neztratila. Donedávna dokonce držela střelecký rekord tamní soutěže (a to dlouhých pět let), letos ji ovšem překonala Liz Cambageová. Tento rok není pro basketbalistku vůbec šťastný, kromě pokoření jejího rekordu musí čelit také trestnímu řízení. Proč?

Williamsová totiž koncem dubna vtrhla do bytu své bývalé přítelkyně a v záchvatu zuřivosti ji několikrát silně udeřila do hlavy. Nebohou dívku se snažil zachránit náhodný kolemjdoucí, ale jeho pokus o odtrhnutí slavné sportovkyně se naprosto minul účinkem a její zloba se obrátila proti němu.

Hráčka Los Angeles Sparks bleskurychle vytáhla z auta pistoli a namířila ji přímo proti hrdinnému občanovi. Na místo incidentu musela přispěchat policie, která Rigunu zpacifikovala a odvlekla do vězení, kde si nějakou dobu zcela zaslouženě pobyla. Nyní už se zase na svobodě a vedení WNBA se k jejímu případnému potrestání staví poměrně jednoznačně:

„Jakékoli násilí je pro nás nepřijatelné. Pokusíme se pomoci Riquně, aby se z této nešťastné situace poučila.“

Na druhou stranu by ovšem neuškodil ani postih ze strany WNBA. K tomu se vedení soutěže ovšem (alespoň zatím) nemá. Trestní řízení ještě také nedošlo jasnému závěru, na to si budeme muset počkat.

Foto: twnews.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články