Rodina zemřelého kulturitsy promluvila! Luke Sandoe sebevraždu nespáchal.

Zdroj fotografie: fitnessvolt.com

Před třemi měsíci nás opustil kulturista Luke Sandoe. Včera rodina vydala na instagramovém profilu důvod jeho smrti. Co chtěla rodina říct světu?

Luke Sandoe byl nadějný kulturista, který si vybudoval velké jméno na sociálních sítí. Byl to také otec a manžel.

Zdroj fotografie: fitnessvolt.com

Vyjádření rodiny

„Dnes, 3. srpna by slavil Luke Sandoe třicáté druhé narozeniny.
Jako rodina můžeme Lukovi dát náš nejlepší a poslední dárek.
Pravdu.
Důvod jeho smrti.

V posledních dvanácti týdnech bylo hodně temných dnů. Ztráta Luka zanechala nepředstavitelnou díru v naší rodině, už nikdy nebudeme stejní, jako dřív.

Lukova nečekaná smrt přinesla velké otřesy celou bodybuiling komunitou. Nebyl nikdy vydáno oficiální vyjádření ohledně příčiny smrti, což přineslo řadu nepřesných spekulací a drbů. Můžeme si pouze myslet, že to byl důvod, proč vyšlo tolik článků, které „věděli“ příčinu jeho smrti. Takové zprávy, diskuze a komentáře přidali k našemu trpení.

Luke byl vycházející hvězda; hodně lidí očekávalo, že se stane Mr. Olympia v budoucnu. Kulturistická scéna je velice úspěšná a finančně odměňující. V jiných sportech je podmínkou, aby byli sportovci zdraví s tím, že promotéři a sponzoři na tom aktivně pracují. Bohužel jsme neviděli žádný důkaz tohoto. Bylo to pro nás neskutečné zklamání přijít na zjištění, že Luke byl možná více než-li business příležitost.

Prosím, Prosíme vás, ať se všichni o sebe staráte. Mělo by to být o to více relevantní, když víme, že jsme přišli o Luka díky srdečnímu selhání, nebyla to sebevražda.

Zdroj fotografie: gossipgist.com

Celý text najdete v anglickém jazyku na instagramovém profilu Luka: https://www.instagram.com/lukesandoe