Pavel Nedvěd se vrátil k manželce, minimálně pro jeden významný večer

i Foto: thesefootballtimes.co
                   

Pavel Nedvěd, držitel Zlatého míče a podle mnohých také ten nejlepší fotbalista České republiky v historii, se po dlouhé době objevil na veřejnosti po boku manželky Ivany. Tato skutečnost mnohé opravdu překvapila, jelikož současný viceprezident Juventusu Turín v posledních měsících trávil většinu času s výrazně mladší přítelkyní Lucií, která ukradla jeho srdce. Že by se Nedvědovi zastesklo po rodinné pohodě a pustil zajíčka k vodě? Minimálně fotbalistova dcera by si znovuzrození vztahu svých rodičů vztahů určitě přála.

Na vánoční večírek Juventusu Nedvěd překvapivě vyvedl manželku

Není neobvyklé, že společnosti, firmy a dokonce i fotbalové kluby pořádají bezprostředně před vánočními svátky speciální večírky, na nichž se všichni členové realizačního ansáblu sejdou a společně oslaví úspěchy z průběhu loučícího se roku. V případě staré dámy z Juventusu tomu samozřejmě není jinak. Mezi prominentními hosty se samo sebou objevil také sedmačtyřicetiletý Pavel Nedvěd, jehož přítomnost však vyvolala značné množství otázek. Veřejně se totiž po dlouhé době promenádoval s pětačtyřicetiletou manželkou Ivanou.

Čemu se zlí jazykové tolik divili? Vždyť přece akce manželských párů nejsou ničím neobvyklým. K podobné události v případě Pavla Nedvěda už ovšem nedošlo bezmála dva a půl roku. Tehdy se vysloužilý fotbalista rozhodl věnovat veškerou svou pozornost čtyřiadvacetileté jezdkyni na koních Lucii, která je mimochodem mladší než jeho vlastní dcera. S tou navštěvoval všechny zápasy Juventusu Turín a navíc ji podporoval i v rámci její největší vášně – závodech na koních. Na kolbištích mnohokrát patřil mezi čestné hosty.

Dcera Ivanka se z opětovného snoubení svých rodičů upřímně raduje

Když Pavel Nedvěd opustil manželku a vrhl se do náruče mladší přítelkyně, byla dcera Ivanka prvním člověkem, který proti jeho rozhodnutí veřejně vystoupil. Učinila tak příspěvkem, v němž pěje ódy na svou maminku a dodává, že lepšího člověka nezná:

„Přála bych všem mámu, jako je ta moje. Nikdy jsem neviděla žádný vztah, jako je ten náš. Poslední dny, kdy jsme byly samy dvě, byly ty nejlepší.“

Kvůli všem těmto zmíněným skutečnostem byla Ivanka neskutečně šťastná, když se její rodiče znovu objevili bok po boku na veřejnosti. Jejich společnou fotografii vyzdobila srdíčky a umístila na sociální sítě. Bezpochyby tím hodlala dát najevo všem případným zájemkyním o otcovo srdce, že nyní už nemají šanci.

Komentáře fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. Překvapivě se však povětšinou nesly v ryze pozitivním duchu. Lidé míní, že rodina Pavla Nedvěda je úžasným důkazem lásky, jakoby se poslední dva roky odloučení vůbec neodehrály.

Foto: thesefootballtimes.co

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články