Nová přítelkyně Jana Kollera si s bývalým partnerem prošla peklem

Foto: goal.com

Nedávno jsme vás informovali, že někdejší fotbalový útočník Jan Koller rozvázal manželské spojení s dlouholetou partnerkou Hedvikou. Dvojice k sobě po třinácti letech společného žití nechová žádnou zášť a dokonce se domluvila na střídavé péči o své dvě dcery. Slavný „Dino“ už si dokonce stihl najít i novou lásku – tmavovlasou Zuzanu Petzoldovou. Ta se tisku svěřila, že ještě předtím prošla skutečně hororovým vztahem, z něhož se poučila a proto skončila v náruči vytáhlého dobráka. Co jí v životě potkalo tak hrozného, že na to nerada vzpomíná?

Zuzana měla tu čest s násilníkem, kterého poslala k vodě

Dvaatřicetiletá Zuzana Petzoldová se stala ze dne na den celebritou jenom díky tomu, že se dala dohromady s nejlepším střelcem v historii české fotbalové reprezentace Janem Kollerem. V reakci na to poskytla rozhovor časopisu Femina.cz, kde se rozpovídala o svých předchozích, milostných zkušenostech. S bývalým partnerem, který měl sklony k násilí, se kterým si prošla peklem. Vinou neustálého stresu dokonce způsobila dopravní nehodu, z níž naštěstí vyvázla živá:

„Bohužel, impulzem pro mě byla až autonehoda, kterou jsem způsobila. Na vině byl neustálý život ve stresu a strachu z tehdejšího partnera. Najednou to však bylo nad slunce jasné, jako kdybych dostala důležitou facku. V té chvíli jsem si uvědomila, že ho musím opustit, protože takhle to dál nejde.“

Zuzana radí i ostatním ženám, které si něčím podobným prošly

Kollerova Zuzana samozřejmě není jedinou ženou v České republice, která někdy musela čelit násilnickému partnerovi. Případy každým rokem přibývají. Jak se tomuto smutnému faktu efektivně bránit? Petzoldová myslí, že základním kamenem úspěchu je naučit si vážit sama sebe a také promýšlet každé budoucí rozhodnutí:

„Všem ženám mohu jen doporučit, aby spoléhaly samy na sebe. Jiná cesta bohužel není. Vše spočívá jen v našich vlastních rozhodnutích. Vezměte si příklad z mojí zkušenosti. Naučila jsem se mít ráda samu sebe takovou, jaká jsem. Všechny své prohry a chyby beru jako nové výzvy, které mi ukazují další směr. Jsem zase cílevědomá, sebevědomá a taky moc šťastná.“

Slova o štěstí bezesporu nejsou jen prázdným klišé. Podle fotografií, které se svým novým partnerem Janem Kollerem neustále sdílí na sociálních sítích, je vidět, že dvojice by nemohla být spokojenější. Vysloužilý fotbalista je navíc dobrákem od kosti, takže žádné podobné incidenty jako v případě předešlého vztahu určitě nehrozí.

Kdy to všechno začalo?

Zuzana se po boku Honzy Kollera poprvé objevila už v květnu tohoto roku. Tehdy spolu navštívili utkání české hokejové reprezentace na mistrovství světa. Nezvyklý pár samozřejmě neunikl pozornosti novinářů, kteří ze sportovce okamžitě loudili informace. Koller nakonec přiznal, že manželství s Hedvikou je v troskách a právě probíhá rozvodové řízení. Nyní už je šestačtyřicátník opět volný a může tedy s klidným srdcem začít nový život – s novou partnerkou.

Foto: goal.com