Neuvěřitelná rodinná tragédie, hráč NBA přišel již o druhou sestru

Foto: detroitbadboys.com

Reggie Bullock hrající NBA za New York Knicks musí čelit obrovské rodinné tragédii. Při pondělí střelbě v Baltimoru byla zraněna jeho sestra Keiosha Moore, kterou v kritickém stavu transportovali do tamní nemocnice. Tam však dvaadvacetiletá dívka boj o život bohužel prohrála, zranění byla příliš rozsáhlá. Rodině sportovce se tak obrátil život naruby a nutno podotknout, že se tak nestalo poprvé. Před pěti lety obdobným způsobem přišel i o druhou sestru, kterou dohnala nenávist vinou změny pohlaví.

Bullock si prošel ztrátou blízké osoby již podruhé

Basketbalista Reggie Bullock zažívá jednu životní ránu za druhou. Pět pěti lety jej skupina neznámých pachatelů připravila o sestru Miu, která nedávno předtím prošla změnou pohlaví. Právě to bylo pravděpodobně důvodem, proč ji násilníci při běžné cestě ulicemi ubodali. Sportovec se od té doby začal angažovat ve věcech LGBT komunity, což bral vzhledem k osudu svého sourozence jako morální povinnost. Pro magazín Vice Sports před pár dny pronesl:

„Každý má v srdci lásku a měli byste si zkusit něco zjistit o komunitě LGBT ještě před tím, než ji trestuhodně odsoudíte. Právě nenávist vůči neznámému mě před lety lety připravila o milovanou osobou, z jejíž ztráty jsem se dosud nevzpamatoval já ani celá moje rodina.“

Reggie Bullock je naprosto zlomený a hází vinu na sebe

Jako by toho na Bullockovu rodinu nebylo už příliš. V průběhu minulého týdne je postihla další krutá rána osudu. Reggie měl ještě druhou sestru Keioshu, která přišla o život podobným způsobem jako Mia. Během střelby v Baltimoru byla ve špatnou chvíli na špatném místě a rozsáhlému vnitřnímu krvácení nakonec podlehla. Reggie Bullock je tragickou událostí naprosto zdrcen a na Instagramu sdílel srdceryvný vzkaz, z něhož mrazí:

„Nikdy jsem se necítil tak zlomený jako dnes. Jako bratr a ochránce jsem zklamal již podruhé. Hrozně se vám omlouvám, sestřičky moje milované. Přísahám, že udělám všechno, co je v mých silách, abych zbytek rodiny udržel pohromadě. Zároveň budu tvrdě pracovat na dopadení pachatele, který má tento otřesný čin na svědomí. Ještě aspoň jednou bych se s vámi chtěl zasmát u příležitosti řešení stylu mého oblékání, účesu… Všechny tyto maličkosti mi budou nesmírně chybět… Probuďte mě někdo z téhle noční můry!“

Reggie Bullock je posledním žijícím potomkem rodiny. Ve svých osmadvaceti letech patří mezi základní stavební kameny New York Knicks, kam přestoupil během tohoto léta. Předtím působil také v Los Angeles Lakers, Los Angeles Clippers, Phoenix Suns, Bakersfield Jam, Detroit Pistons, Grand Rapids Drive. Je ovšem pravděpodobné, že nyní si dá od basketbalu na nějakou chvíli pauzu. Vzhledem k nedávným událostem nemá na sport jistě ani pomyšlení. Alespoň takto na dálku posíláme jemu i celé jeho rodině upřímnou soustrast. Bojujte!

Foto: detroitbadboys.com