Mike Tyson rozjíždí nový byznys! Z boxera je teď velkopěstitel marihuany

i Foto: hemphouse.cz
                   

Od doby, kdy slavný Mike Tyson definitivně pověsil boxerské rukavice na hřebík, uběhla již pěkná řádka let. Mezitím se někdejší hvězda ringů, která kromě nesporného umu proslula také afektovaným jednáním, objevila v několika filmových projektech (série Pařba s Bradley Cooperem) a zapovězený jí nezůstal ani svět seriálů (epizodní role v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku). Ačkoli během svého života našetřil tolik peněz, že by dnes již nemusel pracovat, on i přesto rozjíždí zcela nové podnikání. V jakém oboru? Kalifornie se brzy stane domovem jednoho z největších konopných rančů světa a právě Mika Tyson se pod tímto projektem podepíše!

Na farmě Mike Tysona se lidé budou moci oddávat kouření marihuany dle libosti

Ranč o rozloze neskutečných 164 hektarů bude dostaven během následujících několika let. Třiapadesátiletý Mike Tyson se nikdy netajil svou vášní pro tuto lehkou drogu, která mu prý po skončení kariéry profesionálního sportovce hodně pomohla. V jednom z rozhovorů pronesl:

„Mám za sebou dvacetiletou kariéru, během níž moje tělo hodně trpělo. Prodělal jsem dvě operace a marihuana mě zbavila bolesti a ještě mě hodila do klidu.“

Nyní se určitě nabízí otázka, kolik toho „Železný Mike“ během jednoho měsíce spotřebuje. Budete se divit! Prý do marihuany vrazí v pravidelných intervalech přes čtyřicet tisíc dolarů! To je v přepočtu na naše peníze zhruba jeden milion korun měsíčně. Dokážete si to vůbec někdo představit?

Mike má s marihuanou velké plány do budoucna

Tyson se v minulosti přiznal k tomu, že určité zkušenosti má také s opiáty. Ty prý ale nevyvolávaly ten účinek, který by si u nich představoval. Prý po nich byl neurotický, což by v podstatě odpovídalo celé jeho sportovní kariéře. Většina příznivců bojových sportů má jistě v živé paměti jeho „památný“ zápas, ve kterém ze vzteku ukousl soupeři část ucha. Od té doby se ovšem hodně uklidnil a nyní se plánuje na plno vrhnout do nového podnikání. Nebude to však mít lehké.

Jak jistě víte, užívání marihuany je dosud ve většině spolkových zemí USA zakázáno. Podobně je na tom i většina evropských zemí. Na druhou stranu to ovšem dává jeho byznysu zelenou, protože se nemusí obávat příliš velké konkurence. Už dnes je jasné, že jeho ranč bude přitahovat klientelu ze všech různých vrstev lidí i států. Tyson by pak v budoucnu rád uspořádal marihuanové festivaly, které by měly sloužit jako taková osvěta pro lehkou drogu, jejíž užívání uklidňuje a pomáhá od bolesti. To ale samozřejmě předbíháme. V prvé řadě musí projekt dokončit, což ještě nějaký ten čas potrvá.

Foto: hemphouse.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články