Lucie Šafářová poslala dojemné vyznání Tomáši Plekancovi

i Foto: wtatennis.com
                   

Láska mezi bývalou tenistkou Lucií Šafářovou a stále aktivním hokejistou Tomášem Plekancem vzala za své, když pár počal své první společné dítě. Zatímco Plekanec už má dva potomky s exmanželkou Lucií Vondráčkovou, pro Šafářovou je toto naprostá premiéra, takže každý další den přináší něco nového. Se své fanoušky na sociálních sítích proto pravidelně zásobuje rozkošnými fotografiemi těhotenského bříška a čas od času k nim také připojí dojemný vzkaz k zamyšlení. Ten dosud poslední poslala hlavně svému partnerovi, který je jí i v těžkých chvílích oporou a přístavem.

Vzájemné souznění sportovců je až hmatatelné

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec patří mezi nejsledovanější páry českého internetu. Tak trošku za to samozřejmě může kauza kolem hokejistova rozvodu se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou, při které na povrch vyplavala letitá špína. Rozvodové řízení se však chýlí ke konci a Plekanec si tak může užívat láskyplné chvíle se svou nynější polovičkou. Navíc se také těší na příchod v pořadí již třetího potomka. Dvojice se nechala zvěčnit u profesionálního fotografa, s čímž se Šafářová pochlubila na sociálních sítích. K nádhernému snímku připojila komentář:

„Muži s námi v tomto období někdy musí být o to více trpěliví a láskyplní. Já děkuji, že jednoho takového mám doma, který mi je oporou po celý ten čas! Těším se, jaká bude ta další etapa, až tu malá bude s námi a jsem vděčná za celé tohle období rostoucího bříška.“

Šafářová obdivuje přírodu a její ohromnou sílu

Lucie Šafářová ve svém současném stavu jen a jen kvete. Zároveň také přiznává, že jako nastávající matka úplně změnila pohled na svět:

„S jakou dokonalostí to příroda zařídila, je úžasné, a zase v tom je harmonie, kdy něco krásné sebou nese i to náročnější. Asi abychom to krásné uměli opravdu ocenit a prožít o to víc. Myslím, že pro sportovkyni je to ještě o to větší změna, když se nemůže hýbat, jak je zvyklá celý život, přibere kila, která nikdy neměla, místo toho být tvrdá a bojovná se mění na měkkou a jemnou ženu, která má úplně jiné priority.“

Tenistka se svým statusem pod společnou, rodinnou fotografií snažila říci, že krása se dá považovat za relativní pojem a záleží jen na tom, jakým způsobem ji člověk vnímá. Někomu imponuje krása vnější, ostatní lidé zase preferují krásu ducha.

Foto: wtatennis.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
144 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články