Karlos Vémola se v červnu oficiálně vrací do klece

Foto: Sherdog.com

Karlos Vémola se v kleci neobjevil od té doby, co na začátku listopadu prohrál Zápas století s Atillou Véghem. Prohra českého zápasníka mnohé překvapila. Terminátor se v posledních měsících dával psychicky i fyzicky dohromady, navíc vyhlížel narození dcery. Nyní už je ale opět připravený do boje a jeho prvním vystoupením po pauze se stane turnaj OKTAGON 17 v Bratislavě.

Sen o UFC se rozplynul jako pára nad hrncem

Nečekaná prohra s Atillou Véghem vzala Karlosi Vémolovi poslední kapku naděje, že se ještě někdy ukáže v prestižní organizaci UFC. Zdrcený Terminátor poslední tři měsíce nemyslel na zápasení, užíval si pohody v rodinném kruhu a sociální sítě zásoboval fotografii své nedávno narozené dcery. Ačkoli se dle jeho slov jednalo o nejemotivnější životní zážitek, mnohem více radosti by mu činil, kdyby v Zápase století uspěl. Alespoň tak to vyplývá z rozhovoru s novináři během tiskové konference v Šamoríně:

„Pro každého rodiče je narození dítěte ta nejšťastnější životní událost, která se vám může stát. Pomohlo mi to hodně, asi bych si to ale víc užil po vítězství. Děti jsou moje největší motivace.“

Právě narození dcery Lili vlilo zápasníkovi novou krev do žil a přestože dveře do UFC zůstanou už navždycky zavřené, on se své kariéry bojovníka MMA nehodlá za žádnou cenu vzdát. Na zmíněné konferenci OKTAGON Time III s velkými ovacemi oznámil, že 6. června se představí na akci OKTAGON 17 v Bratislavě.

Odvetu s Atillou Véghem stále nevzdává

Karlos Vémola v emotivním videu zveřejněném bezprostředně po prohře v Zápasu století, oznámil, že jeho jediným cílem do dalších měsíců je odveta s Atillou Véghem, ve které hodlá ukázat, jak kvalitním zápasníkem vlastně je. Přesto však nehodlá čekat na dobu, kdy se slovenský bijec vyjádří. Proto si mezitím střihne hned dvě vystoupení – jedno ve zmíněné Bratislavě a další na pražské Štvanici. Zároveň doufá, že Végh během té doby konečně kývne na nabídku a bude oznámen termín:

„S prohrou jsem se pořád nesrovnal a nestane se tak, dokud nebudu stát s Attilou znovu v kleci.“

Foto: Sherdog.com