Jaromír Jágr otevřeně promluvil o svém soukromí i Veronice Kopřivové

Foto: nhl.com

Hokejista Jaromír Jágr určitě není tím typem celebrity, která by své soukromí držela zarytě pod pokličkou. Jeho oficiální profily na různých sociálních sítích ostatně mluví za vše. Se svými fanoušky se toho snaží sdílet poměrně hodně, i tak se ovšem ještě najdou chvíle, kdy dokáže opravdu překvapit. Nedávno se prostřednictvím živého vysílání na Instagramu rozpovídal skutečně o všem, co jeho diváky v danou chvíli zajímalo. A světe, div se, řeč přišla i na otázku otcovství! Jak si slavná osmašedesátka s intimními dotazy fanoušků poradila? V odpovědích samozřejmě nechyběla jistá dávka humoru, kterou je hokejista pověstný.

Jágr vtipkoval (nejen) na adresu Lucie Vondráčkové

Jaromír Jágr ještě donedávna tvořil zkušené a úderné duo hokejového Kladna s Tomášem Plekancem, který se po skončení minulého ročníku rozhodl odejít do Komety Brno. První přípravné zápasy Rytířům zrovna dvakrát nevyšly a proto se diváci na Instagramu hvězdy zeptali, jestli z pozice majitele klubu nehodlá přivést nějaké nové posily. Jágr bez přemýšlení vystřelil odpověď, že se rozhlížel po nějakém šikovném brankáři, ale toho mu nakonec vyfoukla Lucka. Všem zainteresovaným fanouškům v té chvíli došlo, že naráží na bývalou partnerku právě Tomáše Plekance Lucii Vondráčkovou, která nedávno potvrdila vztah s urostlým gólmanem Markem Peksou. A nešlo zdaleka o jedinou srandičku, kterou Jaromír pobavil.

Kdy přišla řeč na plánování rodiny a jestli nehodlá konečně „zahnízdit“, odpověděl následovně:

„No tak nejdřív si musím najít přítelkyni nebo manželku, pak můžu mít dítě. Ono to má všechno takový jako postup…“

Zajímavý komentář ke slovenskému obránci Zdenu Chárovi

Jágra se lidé mohli zeptat skutečně na cokoli. Jeden z diváků se zaměřil na hokejistovi roky v prestižní NHL, kde se léta potkával s Chárou, jenž dodnes patří mezi nejlepší obránce v zámoří. Co si o něm Jágr vlastně myslí? To vyjádřil slovy:

„Kdyby se nenarodil, tak jsem získal v NHL 2000 bodů. Nejkomplexnější obránce. Já vždycky říkám, že Bůh je spravedlivý, takže těm, komu nadělí sílu, nadělí taky dobrou povahu. Protože Zdeno, kdyby byl zlý, tak zabije půlku NHL.“

Pokud by měl Jágr vybrat nejlepšího českého hokejistu současnosti, bezesporu by volil Davida Pastrňáka. V něj totiž vkládá největší důvěru a navíc říká, že jej mimo talentu zdobí také charakter. Nejlepšího hokejistu světa jmenovat nechtěl, protože se prý necítí býti vhodným člověkem pro takové soudy a ke všem má ohromný respekt.

Ani dotaz mířený k Veronice Kopřivové rozhodně nemohl chybět

V závěru živého vysílání samozřejmě muselo dojít na Veroniku Kopřivovou, která s Jágrem až donedávna tvořila pár a mnozí se domnívali, že milovník žen konečně našel tu pravou. Jenže pak přišel mediálně propíraný rozchod, z něhož se Kopřivová velmi rychle oklepala. Aktuálně totiž žije s modelem Miroslavem Dubovickým. I přesto k ní ale ikona českého sportu necítí žádnou zášť a tvrdí, že spolu i nadále mají perfektní vztah:

„Veronika byla skvělá, škoda, že nám to nevyšlo. Na druhou stranu – všechno se děje z nějakého důvodu. Ale já vím, že kdyby byly jakýkoli problémy a něco se mi stalo a něco jsem potřeboval, tak věřím, nebo aspoň si to myslím, že mi kdykoli pomůže. A já se snažím to samý dělat pro ni.“

Foto: nhl.com