Hvězdný Cristiano Ronaldo se prý oddává botoxu! Je na tom něco pravdy?

Foto: skysports.com

A zase ten Cristiano. Málokterému sportovci se dostává tak časté mediální pozornosti, jako právě tomuto portugalskému fotbalistovi. Pro ženy celého světa je symbolem dokonalosti a vůbec všeho, co by od svého budoucího přítele očekávali. Ostatně posuďte sami – pekáč buchet na břiše, stále perfektně upravený účes, obličej ve stylu slavného Kena a vytříbený smysl pro módu. To jsou věci, které běžné chlapi zdobí skutečně jen zřídka kdy. Není proto divu, že se čas od času vyrojí nějaká novinářská kachna, která má jediný cíl – zostudit fotbalistu v očích veřejnosti! Určitě máte v živé paměti spekulace, které z playboye a několikanásobného otce dělaly homosexuála. Nyní se jeden portugalský deník vytasil s tvrzením, že Cristiano Ronaldo vylepšuje svou fazónu pomocí botoxu!

Kolem Cristiana Ronalda je neustále rušno

Čtyřiatřicetiletý hvězdný záložník Cristiano Ronaldo je společně s Lionelem Messim doslova kultem moderního fotbalu. Nebojí se dokonce sám o sobě mluvit v úžasných superlativech, čímž poměrně velké procento světové populace silně popuzuje. Média mu proto věnují náležitou pozornost a nebojí se čas od času popíchnout své čtenáře nějakou pikantní zprávou z jeho života, která se navíc nemusí zakládat na pravdě. Jak už jsme zmínili v úvodní pasáži, tak lovec žen byl nejednou pasován na skrytého homosexuála, který se střídáním partnerek snaží zakrýt své pravé já. Humorná představa, že?

Jindy se zas objevily informace, že měl znásilnit nejmenovanou slečnu na území USA, což příslušné soudy dodnes nepotvrdily, ale na druhou stranu ani nevyvrátily. Fotbalista kvůli tomu navíc nemohl vkročit na půdu Spojených států, čímž zarazil plány Juventusu na přípravu k minulé sezóně. Samozřejmě nemůžeme vynechat ani skandál, který přineslo jeho nové angažmá v kádru italské Staré dámy. Jelikož má Portugalec přislíben skutečně štědrý roční plat, tamní automobilka Fiat coby sponzor musela snížit mzdy svým zaměstnancům. Aby toho nebylo málo, sportovec si prý vylepšuje vizáž za pomoci botoxu!

Pravda nebo čirá závist?

Portugalský magazín VIP šokoval veřejnost zprávou, že Cristiano Ronaldo ve snaze vylepšit svou vnějších schránku podstoupil botox, což jej vyšlo už na tisíce eur. Cožpak o to, peníze by na to rozhodně měl, nicméně je zvláštní, že by takovou službu ve svém poměrně nízkém věku potřeboval. Pravdu se asi nikdy nedozvíme. Pokud se ovšem na věc podíváme z jiného úhlu pohledu, musíme jednoznačně připustit, že něco takového by nás právě u něj nijak zvlášť nepřekvapilo.

Vždyť Ronaldo je svou pečlivou starosti o vzhled skutečně pověstný. Nikdy jej na veřejnosti nevidíte neupraveného, nikdy se nedočkáte okamžiku, že by nevypadal naprosto dokonale. Díky tomu se ostatně stal tváří mnoha reklamních kampaní a má dokonce i svou vlastní módní kolekci. Je to zkrátka takový metrosexuál, který o sebe dbá možná více, než je zdrávo. Že by tedy dostál tedy svému slavnému citátu, který zní:

„Pokud chceš být nejlepší, musíš být skvělý na všech úrovních, nejen fyzicky, ale i psychicky. Buď všestranný. Na žádné oblasti nepracuj více nebo méně. Existuje jediný recept. Na všem pracuj maximálně.“

Foto: skysports.com