Hvězdnému hráči NBA hrozí vězení! Bývalé partnerce vyhrožoval smrtí

i Foto: latimes.com
                   

Profesionální americký basketbalista DeMarcus Cousins nezažívá zrovna nejlepší období svého života. Od počátku nového ročníku slavné zámořské NBA se pohybuje na listině dlouhodobě zraněných a podle posledních prognóz klubových lékařů z Los Angeles Lakers  to vypadá, že se do opětovného herního vytížení jen tak nevrátí. Navíc se teď nedávno zapletl do problémů s policií, takže je možné, že se jeho sportovní absence ještě výrazněji prodlouží. A co jeden z nejlepších pivotů NBA vlastně provedl? Podle všeho měl bývalé přítelkyni a zároveň matce svého sedmiletého potomka telefonicky vyhrožovat zastřelením.

DeMarcus Cousins neudržel nervy na uzdě a to se mu může pekelně vymstít

Osmadvacetiletý hráč basketbalu se ještě stále zotavuje po zranění zkříženého vazu, které jeho působení v právě probíhající sezóně NBA prakticky ukončilo. Aby toho nebylo málo, musel se v poslední době čelit také své bývalé přítelkyni Cristy Westovou, s níž na svět před sedmi lety přivedl syna. Cousins se totiž rozhodl znovu oženit a svého syna na slavnostní obřad samozřejmě pozval také. Westová však byla zásadně proti a nehodlala chlapce za žádnou cenu pustit. To slavného sportovce dopálilo tak, že neváhal přejít k ostřejšímu způsobu telefonické konverzace, kterou si Cristy k jeho smůle kompletně celou nahrála. Ve smršti vulgarismů a nadávek se objevila mimo jiné také věta:

„Jestli ho tam nepustíš, prostřelím ti tu tvou zk***enou hlavu!“

Není to poprvé, co Cousins vyhrožuje Westové násilím

Westová neváhala a nahrávku okamžitě odnesla na policii, která se případem začala intenzivně zabývat. Není to totiž poprvé, kdy musí DeMarcus čelit takovýmto závažným obviněním. Westová se již několikrát v minulosti nechala slyšet, že hádka mezi ní a bývalým přítelem se stupňovala do té míry, že ji dokonce chytl pod krkem a začal dusit. Podle původních informací zahraničních médií byl na Cousinse vydán zatykač a začalo nefalšované pátrání. Nakonec to ovšem vypadá, že vyšetřovatelé čekají, až se hvězda NBA přihlásí sama. Jakou dohru bude tento případ mít, zatím není známo. DeMarcusovi ovšem hrozí i vězení, pokud se obvinění skutečně potvrdí.

Je hvězdná kariéra basketbalisty v ohrožení?

DeMarcus Cousins má za sebou již čtyři angažmá v prestižních zámořských klubech. Nejdříve oblékal dres Sacramenta Kings, následně se přesunul do kádru New Orleans Pelicans a před přestupem do Los Angeles Lakers hrál rok za Golden State Warriors. Zazářil také na olympijském turnaji v Riu De Janeiru a mistrovství světa mužů v roce 2014. V obou případech přivezl do rodné Ameriky zlatou medaili.

Jeho osobitou disciplínou jsou zejména doskoky, v nichž jasně dominuje. V osobním životě ovšem rozhodně nebude žádné neviňátko a je dost možné, že mu četné skandály a poslední telefonické vyhrožování smrtí bývalé přítelkyni vynesou trest v podobě odnětí svobody a tím pádem také konec jeho sportovní kariéru. O hvězdu s takovouto zátěží minulosti by totiž žádný zaměstnavatel nestál.

Foto: latimes.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články