Hvězdnému hráči NBA hrozí vězení! Bývalé partnerce vyhrožoval smrtí

i Foto: latimes.com
                   

Profesionální americký basketbalista DeMarcus Cousins nezažívá zrovna nejlepší období svého života. Od počátku nového ročníku slavné zámořské NBA se pohybuje na listině dlouhodobě zraněných a podle posledních prognóz klubových lékařů z Los Angeles Lakers  to vypadá, že se do opětovného herního vytížení jen tak nevrátí. Navíc se teď nedávno zapletl do problémů s policií, takže je možné, že se jeho sportovní absence ještě výrazněji prodlouží. A co jeden z nejlepších pivotů NBA vlastně provedl? Podle všeho měl bývalé přítelkyni a zároveň matce svého sedmiletého potomka telefonicky vyhrožovat zastřelením.

DeMarcus Cousins neudržel nervy na uzdě a to se mu může pekelně vymstít

Osmadvacetiletý hráč basketbalu se ještě stále zotavuje po zranění zkříženého vazu, které jeho působení v právě probíhající sezóně NBA prakticky ukončilo. Aby toho nebylo málo, musel se v poslední době čelit také své bývalé přítelkyni Cristy Westovou, s níž na svět před sedmi lety přivedl syna. Cousins se totiž rozhodl znovu oženit a svého syna na slavnostní obřad samozřejmě pozval také. Westová však byla zásadně proti a nehodlala chlapce za žádnou cenu pustit. To slavného sportovce dopálilo tak, že neváhal přejít k ostřejšímu způsobu telefonické konverzace, kterou si Cristy k jeho smůle kompletně celou nahrála. Ve smršti vulgarismů a nadávek se objevila mimo jiné také věta:

„Jestli ho tam nepustíš, prostřelím ti tu tvou zk***enou hlavu!“

Není to poprvé, co Cousins vyhrožuje Westové násilím

Westová neváhala a nahrávku okamžitě odnesla na policii, která se případem začala intenzivně zabývat. Není to totiž poprvé, kdy musí DeMarcus čelit takovýmto závažným obviněním. Westová se již několikrát v minulosti nechala slyšet, že hádka mezi ní a bývalým přítelem se stupňovala do té míry, že ji dokonce chytl pod krkem a začal dusit. Podle původních informací zahraničních médií byl na Cousinse vydán zatykač a začalo nefalšované pátrání. Nakonec to ovšem vypadá, že vyšetřovatelé čekají, až se hvězda NBA přihlásí sama. Jakou dohru bude tento případ mít, zatím není známo. DeMarcusovi ovšem hrozí i vězení, pokud se obvinění skutečně potvrdí.

Je hvězdná kariéra basketbalisty v ohrožení?

DeMarcus Cousins má za sebou již čtyři angažmá v prestižních zámořských klubech. Nejdříve oblékal dres Sacramenta Kings, následně se přesunul do kádru New Orleans Pelicans a před přestupem do Los Angeles Lakers hrál rok za Golden State Warriors. Zazářil také na olympijském turnaji v Riu De Janeiru a mistrovství světa mužů v roce 2014. V obou případech přivezl do rodné Ameriky zlatou medaili.

Jeho osobitou disciplínou jsou zejména doskoky, v nichž jasně dominuje. V osobním životě ovšem rozhodně nebude žádné neviňátko a je dost možné, že mu četné skandály a poslední telefonické vyhrožování smrtí bývalé přítelkyni vynesou trest v podobě odnětí svobody a tím pádem také konec jeho sportovní kariéru. O hvězdu s takovouto zátěží minulosti by totiž žádný zaměstnavatel nestál.

Foto: latimes.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koupili si vysněný dům v oblíbené lokalitě, na zahradě našli zakopané auto s hrůzným nálezem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší