Floyd Mayweather truchlí, matka jeho dětí nečekaně zemřela

i Foto: foxnews.com
                   

Vysloužilý americký boxer Floyd Mayweather moc dobře ví, že život umí rozdávat tvrdé rány. To, co jej potkalo v posledních dnech, by ovšem na kolena srazilo i toho nejtvrdšího člověka na světě. Josie Harris, bývalá přítelkyně a zároveň matka jeho tří dětí, byla na území Los Angeles nalezena bez známek života. Policie našla bezvládné tělo v útrobách automobilu a podle prvotních odhadů vyšetřovacího týmu se zdá, že došlo k násilné vraždě.

Pachatel hrůzného činu běhá na svobodě

Třiačtyřicetiletý Floyd Mayweather dosáhl v prostředí boxu velkých úspěchů. Do povědomí veřejnosti se dostal především díky třem po sobě jdoucích titulech amerického mistra, bronzovou medailí z mistrovství světa a divácky ostře sledovanému klání s Conorem McGregorem, jehož v desátém kole porazil technickým K. O. To všechno už je dávno minulostí, sportovec si nyní užívá zasloužený odpočinek a má také více času na rozsáhlou rodinu.

Z předchozího vztahu s Josie Harris má tři děti – Zion Shamaree Mayweather, Koraun Mayweather, Jirah Mayweather. Rodina je však kvůli tragickým událostem z posledních dní neúplná. Bývalá partnerka slavného bojovníka byla v Los Angeles nalezena bez známek života. Policie našla tělo čtyřicetileté Američanky v útrobách automobilu a podle prvotních odhadů vyšetřovatelů je nadmíru jasné, že smrt byla způsobena násilím. Bližší informace zatím do éteru neunikly. Jisté je však jen to, že pachatel běhá na svobodě a neexistují žádná vodítka, která by tým přiblížila k uzavření případu.

Vztah mezi Mayweatherem a Harrisovou nepatřil k těm idylickým

Floyd Mayweather a Josie Harris spolu randili po dobu pěti let. Rozhodně se ovšem nedá říci, že by jejich vztah byl zalitý sluncem a pohodou. Josie svého partnera několikrát obvinila z fyzického napadení, celkem se jí údajně pokusil ublížit v šesti případech. K soudu se nakonec dostala pouze událost z roku 2010. Mayweather měl prý vstoupit do domu matky svých dětí v momentě, kdy spala tvrdým spánkem, následně ji chytit za vlasy a fyzicky napadnout. Zarážející na celé skutečnosti je také to, že incidentu údajně přihlíželi všechny tři děti, které spolu dvojice stvořila.

Slavný boxer v té době udržoval mediální klid a nechtěl se k soudnímu sporu nijak vyjadřovat. Po letech se proti vyjádření Josie ohradil s tím, že na ni nikdy nevztáhl ruku a ona si to celé vymyslela. Jediným cílem sportovce prý bylo ochránit partnerku před sebou samotnou, jelikož v té době brala tvrdé drogy. Tento popis situace Harrisovou pobouřil natolik, že po bývalém příteli žádala finanční kompenzaci v hodnotě dvaceti milionů dolarů.

Případ nebyl dodnes uzavřen a vzhledem k okolnostem už se pravdu nejspíš nedozvíme. Každopádně soudní spory jsou teď tím posledním, co by Mayweather řešil. Musí se především postarat o zmíněné tři potomky, které už ztratili jednoho z rodičů a další skandál teď opravdu nepotřebují.

Foto: foxnews.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak jednoduše a u každého auta ušetřit několik litrů paliva. Bez investic, bez starostí, bez námahy
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Francouzský Scarabee se může při průzkumu plížit téměř neslyšně a zároveň je schopen zničit i tank
Události247.cz
Události247.cz
Okamura chce rekonstrukci vlády. A to i přesto, že Česko bude předsedat Evropské unii
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové rozluštili „zakázané“ texty staré 2 000 let. Co se na bambusových deskách dočetli?