Floyd Mayweather truchlí, matka jeho dětí nečekaně zemřela

i Foto: foxnews.com
                   

Vysloužilý americký boxer Floyd Mayweather moc dobře ví, že život umí rozdávat tvrdé rány. To, co jej potkalo v posledních dnech, by ovšem na kolena srazilo i toho nejtvrdšího člověka na světě. Josie Harris, bývalá přítelkyně a zároveň matka jeho tří dětí, byla na území Los Angeles nalezena bez známek života. Policie našla bezvládné tělo v útrobách automobilu a podle prvotních odhadů vyšetřovacího týmu se zdá, že došlo k násilné vraždě.

Pachatel hrůzného činu běhá na svobodě

Třiačtyřicetiletý Floyd Mayweather dosáhl v prostředí boxu velkých úspěchů. Do povědomí veřejnosti se dostal především díky třem po sobě jdoucích titulech amerického mistra, bronzovou medailí z mistrovství světa a divácky ostře sledovanému klání s Conorem McGregorem, jehož v desátém kole porazil technickým K. O. To všechno už je dávno minulostí, sportovec si nyní užívá zasloužený odpočinek a má také více času na rozsáhlou rodinu.

Z předchozího vztahu s Josie Harris má tři děti – Zion Shamaree Mayweather, Koraun Mayweather, Jirah Mayweather. Rodina je však kvůli tragickým událostem z posledních dní neúplná. Bývalá partnerka slavného bojovníka byla v Los Angeles nalezena bez známek života. Policie našla tělo čtyřicetileté Američanky v útrobách automobilu a podle prvotních odhadů vyšetřovatelů je nadmíru jasné, že smrt byla způsobena násilím. Bližší informace zatím do éteru neunikly. Jisté je však jen to, že pachatel běhá na svobodě a neexistují žádná vodítka, která by tým přiblížila k uzavření případu.

Vztah mezi Mayweatherem a Harrisovou nepatřil k těm idylickým

Floyd Mayweather a Josie Harris spolu randili po dobu pěti let. Rozhodně se ovšem nedá říci, že by jejich vztah byl zalitý sluncem a pohodou. Josie svého partnera několikrát obvinila z fyzického napadení, celkem se jí údajně pokusil ublížit v šesti případech. K soudu se nakonec dostala pouze událost z roku 2010. Mayweather měl prý vstoupit do domu matky svých dětí v momentě, kdy spala tvrdým spánkem, následně ji chytit za vlasy a fyzicky napadnout. Zarážející na celé skutečnosti je také to, že incidentu údajně přihlíželi všechny tři děti, které spolu dvojice stvořila.

Slavný boxer v té době udržoval mediální klid a nechtěl se k soudnímu sporu nijak vyjadřovat. Po letech se proti vyjádření Josie ohradil s tím, že na ni nikdy nevztáhl ruku a ona si to celé vymyslela. Jediným cílem sportovce prý bylo ochránit partnerku před sebou samotnou, jelikož v té době brala tvrdé drogy. Tento popis situace Harrisovou pobouřil natolik, že po bývalém příteli žádala finanční kompenzaci v hodnotě dvaceti milionů dolarů.

Případ nebyl dodnes uzavřen a vzhledem k okolnostem už se pravdu nejspíš nedozvíme. Každopádně soudní spory jsou teď tím posledním, co by Mayweather řešil. Musí se především postarat o zmíněné tři potomky, které už ztratili jednoho z rodičů a další skandál teď opravdu nepotřebují.

Foto: foxnews.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koupili si vysněný dům v oblíbené lokalitě, na zahradě našli zakopané auto s hrůzným nálezem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší