Další Drinkwaterův skandál! Sváděl cizí dívku a skončil v nemocnici

i Foto: skysports.com
                   

Kolem Dannyho Drinkwatera je prakticky neustále rušno. Většina sportovních fanoušků má jistě v živé paměti jeho alkoholový skandál z minulého roku, kdy opilý sedl za volant a proháněl se ulicemi Londýna. Za to jej stihl spravedlivý trest v podobě odnětí řidičského oprávnění na 20 měsíců a také sedmdesát hodin veřejně prospěšných prací. V posledních dnech si získal pozornost veřejnosti podruhé a ani tentokrát za to nevděčí svým výkonům na hřišti. Během jednoho ze svých nočních tahů totiž sváděl přítelkyni jihoafrického obránce Kgosiho Ntlheho a tvrdě to schytal. Skupinka asi šesti mužů jej před barem surově zbila a fotbalista následně skončil v nemocnici.

Drinkwater zkoušel lézt do cizí ho hnízda, to se mu krutě nevyplatilo

Záložník Danny Drinkwater sice patří londýnské Chelsea, v jejích barvách ovšem zatím nastoupil pouze do několika méně významných zápasů a spíše paběrkuje po různých hostováních. Momentálně je hráčem Burnley a na svou slávu z dob působení v Leicesteru, kterému pomohl k premiérovému mistrovskému titulu, může jen se slzou v oku vzpomínat. Nedaří se mu ovšem ani po osobní stránce. Ještě po dobu čtyř nemůže sednout za volant, jelikož začátkem minulého roku řídil pod vlivem alkoholu. Nyní se mu potulování ulicemi v pohrouženém stavu nevyplatilo po druhé během krátké doby.

Devětadvacetiletý fotbalista vyrazil na noční tah po rodném Manchesteru a nakonec zakotvil v klubu Chinawhite, kde se setkal také s obráncem Kgosim Ntlhem momentálně hrajícím za anglický Scunthorpe. Toho na akci doprovázela jeho současná přítelkyně, která Drinkwaterovi okamžitě padla do oka. Začal se proto kolem ní nepřiměřeně omotávat a Ntlhemu dokonce vyhrožoval, že si ji odvede s sebou domů. Ačkoli mu Ntlhe odporoval, Drinkwater se mu jenom vysmíval a stále opakoval, že dnes v noci nepůjde spát sám.

Zdroj deníku The Sun popsal incident uvnitř baru následovně:

„Zkusil to na ni ještě několikrát, než mu řekla, aby už byl zticha a že je tam se svým přítelem. Ten se pak s Dannym střetl v klubu pěstmi a proto je následně vyhazovači vyvedli ven.“

Venku dostal Drinkwater pořádnou lekci

Když se Ntlhe a Drinkwater dostali na čerstvý vzduch, hospodská šarvátka dostala zcela jiný rozměr. Do Drinkwatera se pustilo asi šest dalších mužů, kteří jej povalili na zem a surově do něj kopali, ačkoli už dávno vzdal veškerou snahu o obranu. Stále dokola křičeli, že mu hodlají zlámat nohy a neváhali toto tvrzení dokonat několika údery do oblasti kotníku. Moc dobře věděli, že Drinkwatera nohy živí. Přihlížející byli z likvidační mely naprosto zaskočeni a popisují, že nevnímali nic než krev, která byla rozprostřena po celém chodníku.

Drinkwater byl následně převezen do nemocnice, kde mu lékaři diagnostikovali četná poškození vazů v kotníku, několik tržných ran na hlavě, pohmožděná ramena a také poraněné oko, pod nímž se během krátké chvíle vytvořil monokl. Ačkoli si přečin násilníků určitě zasloužil přísné potrestání, Drinkwater událost na policii neohlásil. Prý si toho sám moc nepamatuje, jelikož s kamarádem slavil narozeniny a byl značně opilý. Navíc si dle svých slov určité potrestání zřejmě zasloužil. Vážně ale bylo nutné takového násilí? To si rozhodně nemyslíme, všechno má totiž své hranice!

Foto: skysports.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články