Bomba v NFL! Newton se domluvil s Patriots

Zdroj fotografie: sports.yahoo.com

No sláva, chtělo by se říct. Rozpaky budící hvězda NFL Cam Newton si konečně našla angažmá. Na jednoleté smlouvě se Newton dohodl s New England Patriots, nejúspěšnějším týmem posledních let.

Dlouhé čekání

Cam Newton byl jedním z největších jmen, které letos vstoupily na trh s volnými hráči. Ten se otevřel už v březnu, jenže Newton, který hraje na pozici quaterbacka, se domluvil až nyní. Jeho smlouva není nic speciálního, jde o jeden rok s platem 7,5 milionů dolarů. „Jsem teď tak strašně nadšený!“ vyjádřil se na svém Instagramu.

Jedním z hlavních důvodů, proč Newton nepodepsal dřív, byly obavy o jeho zdraví, protože nikdo nevěděl, jak na tom je. Jednoduše řečeno, nemohl o tom ani nikoho přesvědčit, jelikož v době karantény v USA do žádného tréninkového centra nesměl.

Zdroj fotografie: charlotteobserver.com

Nejužitečnější hráč, kterého skolila zranění

Newton byl vždycky velký talent. Jeho kariéru na vysoké škole by mu mohl závidět leckterý konkurent. A jako hurikán vletěl také do NFL. Jako prvního v draftu si ho vybrala Carolina, kterou v roce 2015 dovedl do Super Bowlu a byl zvolen nejužitečnějším hráčem soutěže.

Od té doby to jde ale z kopce, a to hlavně kvůli neutichajícím zraněním. V uplynulé sezoně zmeškal hned 14 zápasů. Velké problémy mu dělá hlavně rameno, se kterým byl už vícekrát na operaci.