Bob Harper – nic pro začátečníky se cvičením

Volný čas je v dnešní době pro lidi luxus, kterého se jim tak moc nedostává, přestože by ho chtěli využít například k pravidelnému sportování. Na druhé straně se většina lidí vymlouvá právě na nedostatek času, který způsobuje namáhavé zaměstnání. Dalším důvodem je, že si nemohou nechat ani hodinu na sport, protože je to prostě na ně už moc. Po náročné práci si touží odpočinout, ale ne trávením u sportu, který by jim však mohl poskytnout lepší fyzickou kondici a zdravotní stav. Ovšem drtivá většina lidí si neuvědomuje, že na sportování nepotřebují hodinu nebo dvě, ale stačilo by i pár minut, a to díky online trenérům zdarma, kteří spadají do kategorie fantastičtí. Jejich cvičení je uzpůsobeno tak, že spojuje nejen kondiční, ale také posilující cvičení do jednoho, čímž se dosáhne efektivního a zdravého zpevnění těla během několika minut, avšak při pravidelném opakování.

Většina z ženského osazenstva je spokojeno s českou trenérkou Zuzkou Light, další však preferují Jillian Michaels, avšak i přesto, že je dobrá, její cvičení nejsou tak efektivní ani tak krátké, jaké má Zuzka. Celkem dobře je možné, že se někteří setkali s mužem jménem Bob Harper. Toho však není radno doporučit začátečníkům, protože jeho cviky jsou postaveny na výdrži a vytrvalosti.

Horší půlhodinu asi nezažijete ve vašem dni

Cvičení s tímto mužem je pouze pro pokročilé. Už po pěti minutách nebudete moct pokračovat, proto se jeho cviky budou ve vašem žebříčku řadit mezi tu nejhorší půlhodinu v tom konkrétním dnu. Avšak není to jenom o vytrvalosti a výdrži, důležité je také odhodlání a síla. Jestliže se podíváte na jeho série o několik dílů dopředu, asi se leknete. Hodně lidem se asi bude zdát cvičení velmi náročné, ale při samotných cvicích to bude úplně jinak. Trénink s Bobem Harperem je sice účinný, ale podruhé už se k tomu odhodlá jen minimum.