Fitness trenéři vás můžou zachránit před podstatnými chybami

                   

Říjen už je pozvolna tu a tak je na čase říct si, jestli jsme dodrželi předsevzetí, která jsme si dali na Nový rok. Většina z nás si tyto sliby nesplnila, a to opětovně, jako vždycky. Obvykle to každý rok nějak nevychází. Nejčastěji jsou na pořadu dne lenost, odkládání nebo jenom prostě není chuť trávit náš volný čas nějakou aktivitou, která je spojená s pohybem – jednodušší je přece být na sociálních sítích. Na druhé straně se někteří odhodlali a jejich postava je nyní opravdu jako lusk.

Tito lidé mají náš respekt. Jestliže však patříte mezi ty, kteří jsou ta první část a zároveň se bojíte jít například na koupaliště, abyste nevystavovali kila navíc, která bohužel naskákali za poslední dobu, můžete s tím něco udělat.

Říjen je taková poslední šance na zhubnutí.

i

Kdo nemá čas, může to zkusit s trenéry online

Většina lidí se rozhodne k opravdu zásadnímu zhubnutí. Zkouší si vařit zdravá jídla a může se stát, že v této stravě najde zalíbení i poté, až zhubne. Dále je tu pitný režim, který nemusí být problém, avšak musí se dodržovat a kromě toho je nutný dostatečný pohyb. Většina lidí si však řekne, že není čas, hlavně z důvodu práce či něčeho dalšího.

Málokdo si však v hlavě řekne, že stačí, aby člověk cvičil patnáct až třicet minut, díky online trenérům.

Existuje zásada, že tělo začíná spalovat až po dvaceti minutách, což je sice pravda, ale má to i svoje výjimky. Jednou z nich je, že trénink či série cviků jsou přizpůsobena a sestavena tím způsobem, aby se i během krátké doby dosáhlo hubnutí na bázi jak rychlé, tak i efektivní. Pokud tomu někdo nevěří, tak je na řadě zkusit to s online trenéry, kteří jsou na tohle odborníci. Jestliže chcete mít to nejlepší, tak to je určitě Zuzka Light, Jillian Michaels či Bob Harper – ale pozor – poslední jmenovaný není nic pro začátečníky se cvičením.

i
Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články