Schnell se zranil, Dvořák ale o zápas v UFC nepřijde. Vyzve pět let neporaženého soupeře

Devět dnů před zápasem v UFC přišel David Dvořák o soupeře. Matta Schnella vyřadilo zranění. Náhradou je Australan se skvělou formou.

i Zdroj fotografie: UFC
                   

Devět dnů před zápasem ve Vancouveru se David Dvořák dozvěděl, že jeho soupeř Matt Schnell nenastoupí kvůli zranění. Vedení UFC bleskově sehnalo náhradu. Českého bojovníka ovšem v kleci nečeká vůbec nic lehkého. Proti němu totiž nastoupí Australan, který v uplynulých pěti letech mezi profesionály jde od vítězství k vítězství. Z osmi výher navíc protivníka šestkrát ukončil před limitem.

Klokan silný na zemi

David Dvořák se do klece vrací po půl roce. Předchozí dvě bitvy v UFC prohrál s Kapem a Nicolauem. Celkově tak má v této organizaci bilanci 3-2 a aktuálně je v žebříčku na desátém místě. Na turnaji UFC 289 se měl rodák z Hradce Králové 11. června střetnout s osmičkou muší váhy Mattem Schnellem, který ale ze zápasu odstoupil. Zkušeného Američana nahradí Steve Erceg (9-1).

iZdroj fotografie: UFC

Erceg je velmi silný na zemi. Šest z jeho devíti vítězství získal díky submisi a hned pětkrát slavil triumf už v prvním kole. Australský šampion ve wrestlingu a v Brazilském Jiu-Jitsu se měl původně 20. května střetnout s Clayton Carpenterem. Kvůli problémům s vízy byl nejprve zápas přesunut, jenže mezitím se neporažený Američan zranil. Erceg si tak premiéru v UFC odbude až s Davidem Dvořákem. Zvítězí český zápasník?

Porazí David Dvořák Steva Ercega?

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články