Ostrava se otřese v základech! Sejme Kníže v titulovém zápase Oktagonu Kozmu?

Dlouho očekávaná bitva je tu. Šampión Oktagonu David Kozma se v titulovém boji střetne s Petrem Knížetem. V roce 2017 ovládl vzájemný souboj legendární Monster. Od té doby Růžový panter na české scéně ani jednou nepadl. Udrží se král welterové váhy na trůnu, nebo ho Kníže zase porazí?

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

První vzájemný zápas Davida Kozmy s Petrem Knížetem vyhrála v roce 2017 legenda české MMA scény. I když Růžový panter padl, prohra mu hodně pomohla. „Byla to pro mě největší škola, co se týče hlavy,“ přiznal Kozma pro Oktagon.TV. A jak vzpomíná na souboj Monster? „Byl to mladý kluk, talentovaný a měl za sebou poměrně slušné výsledky. Ale věděl jsem, že jsou tam věci, kterými ho budu převyšovat. Každopádně se po tom zápase výrazně posunul a ukázal to v Oktagonu,“ podotkl Kníže a dodal, že se jeho soupeř od té doby rozvinul technicky a zlepšil postoj.

David Kozma je šampión Oktagonu ve welterové váze. Titulový pás navíc dokázal hned čtyřikrát obhájit. Zvládne to i popáté? „Dlouho jsem se na tento zápas těšil. Uvidíte něco, co jste ještě neviděli. Chci ukázat něco výjimečného,“ je odhodlaný Petr Kníže. Nezpochybnitelný král welterové divize ví, že ho čeká tvrdý soupeř.Překvapit mě Monster nemůže, ale ohrozit mě může vším. On je komplexní zápasník. Hodně toho vydrží, má ránu,“ poznamenal Kozma, který bude mít v Ostravě výhodu domácího prostředí. Porazí tentokrát Knížete?

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Koroze je jako mor. Domácí kutilové ale přišli na to, jak ji levně porazit a obnovit karoserii do původního stavu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruská noční můra. Ukrajina je zřejmě i testovacím centrem pro vyspělé zbraně. Co vlastně útočilo na krymské letiště?
Události247.cz
Události247.cz
Západ může reagovat na jaderný krok ruského prezidenta hned několika způsoby
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jak je možné, že lidé přežili dobu ledovou: Museli být kreativní, zruční a dokonale sehraní