Mikulášek se opřel do hvězdičky z Love Island. Vlček to neřeší a rýpe do soupeře. Török ho okamžitě setřel

Jeho debut v Oktagonu budí silné emoce. Zbyněk Vlček, kterého proslavila účast v reality show Love Island, odráží hejty a naváží se do Töröka. Slovenský bojovník ho okamžitě setřel.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Vlček si užívá pozornost, jakou jeho debut vyvolává. „Mluví se o tom, je to sledované. Za mě to splnilo účel. Na instagramových stránkách Oktagonu mají ostatní videa počet zhlédnutí tak sto tisíc, to moje hned čtyři sta! Mluví o tom každý fighter i nefighter, hejty jsem ale očekával,“ zmínil Vlček, který je známý především díky účasti v reality show Love Island. „Spoustu lidí totiž neví, co mám v judu za sebou. Bylo mi jasné, že tohle přijde, byť po oznámení jména soupeře jsem už zaznamenal většinou jen pozitivní reakce,“ řekl serveru Kaočko.

Judo i amatérské MMA

Svůj vstup mezi profesionální bojovníky bere Vlček vážně. „Určitě mám v plánu tímhle směrem dál pokračovat. Stejně jako jsem se třeba řadu let věnoval judu, v němž jsem se stal mistrem republiky a dotáhl to až do repre týmu. Za sebou mám i tři zápasy v amatérském MMA,“ prozradil bojovník, který se představí v pátečním (28.7.) programu na Štvanici. A jak dopadly zmíněné tři duely? „Oficiálně jsem tam nasbíral dvě výhry a k nim porážku proti Dvořáčkovi, já si ale jako vítězství počítám i souboj s ním,“ dodal Zbyněk Vlček.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Promotér Oktagonu vysvětlil, proč se organizace rozhodla dát hvězdičce známé z reality show šanci. „Zbyněk Vlček je kluk, který za mnou přišel a řekl mi, že chce zápas. Ale profesionální zápas a ne celebrity kravinu, byť by mu to asi nikdo nevyčítal. Chce vyzkoušet reálnou kariéru profi MMA zápasníka. S tím, kdo všechno už dneska Zbyněk Vlček je, je to extrémně zajímavé a bylo by od nás hloupé říct, že nás to nezajímá, protože nás to prostě zajímá,“ uvedl Ondřej Novotný v Letem světem MMA.

Novotný: Prostě nás to zajímá

Oktagonu ovšem nejde jen prvoplánově o rozruch, který zápas Štěpána Vlčka s Gabrielem Törökem vyvolal. „On si prošel judem, které ho vychovalo v zajímavého zápasníka. Měl tam poměrně zajímavé úspěchy. Nebylo to tak, že by to byl nějaký větrák, který nic neumí. To ani náhodou. Začínal úplně mladý kolem pátého roku. V dorosteneckých kategoriích vyhrál několikrát mistra republiky,“ zmínil Novotný.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Zápas Vlčka vyvolává silné emoce a po jeho zveřejnění se ozvalo i několik bojovníků. Mezi nimi vyčníval Václav Mikulášek, který často pálí ostrými nejen do svých soupeřů. Reakce dvaadvacetiletého Vlčka? „Jestli si tím chtěl Vašek jen polechtat svoje ego, kdoví. Já to každopádně neřeším. kritika na netu nic nedělá. Naopak jsem rád, když vidím, že se o tom mluví. A co se týče hejtrů, jsou to hlavně oni, kdo má furt s něčím problém,“ poznamenal soupeř Töröka.

Mikulášek zase pálí ostrými

Baba Jaga následně přiložil pod kotel. Já to řeknu hodně upřímně. Jediný důvod, proč si dostal možnost, je to, že ti Mach přebral přítelkyni. Krásnou sobotu všem,“ napsal Mikulášek na Instagram. Narážel tím na bulvárem hodně probíranou kauzu. Vlček už na něj nereagoval. Opřel se ale do svého soka. „Török se vzdává po první tvrdší ráně,“ rýpl si Zbyněk Vlček. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

iZdroj fotografie: Oktagon MMA

Hate Island

„Jen co otevřu IG, tak vidím Vlčkova sebevědomá vyjádření. Chápu, je to 22letý chlapec, takže si samozřejmě věří, ale možná by si měl vzpomenout na těch 14 let juda a na to, jestli ho tam naučili nějaké pokoře a úctě. Zatím má na kontě jen 3 amatérské zápasy, takže bych si osobně na jeho místě dával větší pozor na to, co říkám, aby pak místo Love Islandu nezažil i Hate Island, až vůbec nic neukáže a bude to on, kdo se po první ráně vzdá,“ dodal slovenský bojovník.

Co si myslíte o debutu Zbyňka Vlčka?

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články