Kincl obhájil titul v Oktagonu, doma ho ovšem čekaly problémy. Kvůli manželce chodil do rána po městě

V Oktagonu potvrdil, že je králem střední váhy. Patrik Kincl obhájil pás šampióna, doma ho ovšem čekalo překvapení, které nechce nikdo zažít.

i Zdroj fotografie: Oktagon MMA
                   

Byla to jeho noc. V hlavním zápase Oktagonu 54 Patrik Kincl potvrdil, že je králem střední váhy. Zvládl i třetí obhajobu titulu, s prozatímním šampionem Piotrem Wawrzyniakem ale měl ve druhém kole namále. Těžké chvíle přežil a ve třetím dějství Poláka uškrtil. Po zápase děkoval „Inspektor“ ostravskému publiku. „Lidi, vaši podporu jsem vnímal, díky moc. Pro mě to dneska není klišé, kdybych vás neslyšel v zádech, nehnali jste mě, tak bych fakt prohrál. Díky za to! Arm-triangle jezdíme, není to moje technika, ale dneska to vyšlo. Byl to ten den,“  ocenil Kincl příznivce v Ostravě.

Kincl: Největší výhra v Oktagonu

Kromě pásu pro šampióna a předem domluvené odměny navíc Patrik Kincl získal od Oktagonu za výkon večera bonus 5 000 euro, což v přepočtu vychází zhruba na 127 000 korun. Vítězství nad Wawrzyniakem staví v kariéře hodně vysoko. „Rozhodně to byla moje největší výhra v Oktagonu, takový zápas jsem tady ještě neměl,“ prohlásil Kincl. Jenže noc pro krále střední váhy skončila hodně nepříjemně.

Když pozdě v noci dorazil Patrik Kincl domů, čekalo ho nemilé překvapení. Co se stalo? „Za každým velkým mužem stojí silná žena, která se s kámoškama vožere, nechá klíče v zámku a tak v den svého největšího kariérního triumfu musí spát bůhví kde,“ napsala jeho manželka Pavla na Instagram. „Proč si neprojít ,noční´ Hradec v rámci rege, že jo. Takovej návrat do mládí,“ přidal Kincl na instastories k fotce před zavřenými dveřmi. S fanoušky se následně podělil i o několik fotek z nečekané procházky.

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články