Vyzkoušejte recept proti otokům a váčkům pod očima

Zadržování vody a celkové zavodnění organismu je nepříjemné. Lze se ho ale snadno zbavit s tímto nápojem, který si připravíte doma z dostupných surovin.

Zdravý recept, který vás zbaví zavodnění organismu.

Lidské tělo se skládá přibližně ze 70% z vody. Někdy ale můžeme mít pocit, že té vody je víc, než by bylo potřeba. Nateklé nohy, váčky pod očima, nafouklé a těžké tělo, jako kdyby bylo nacucané vodou. Obzvlášť ženy tyto pocity znají, neboť se jedná o typické projevy před příchodem menstruace. Nadměrné zadržování vody ale může mít i jinou příčinu, jako je třeba špatný spánek, velké množství sodíku v těle nebo alergie. Ať tak nebo tak, vyždímejte ze sebe tu vodu snadno a přirozeným způsobem, aniž byste se dehydratovali či si jinak uškodili.

 

Nápoj proti otokům

Zbaví vás spolehlivě nejen zadržené vody, ale také oteklých míst. Výsledky poznáte už přibližně po jednom týdnu užívání nápoje. Jedná se ale o jenom o doplněk stravy, který nebude účinkovat sám, pokud mu trochu nepomůžete. Zaměřte se na zdravější životní styl, omezte sůl v potravě a alespoň 20 minut denně se svižněji projděte. Nápoj navozuje pocit sytosti, proto je možné s ním i shodit pár kilogramů.

Potřeby:

  • svazek listů petrželky
  • 1x mrkev
  • 1x pomeranč
  • ¼ citrónu
  • 1x polévková lžíce lněného semínka
  • cca 150 ml čisté vody

Postup:

  1. Odšťavněte nebo vymačkejte šťávu z pomeranče a citrónu.
  2. Šťávu z obou citrusů společně s ostatními ingrediencemi dáme do mixéru a rozmixujeme dohladka.
  3. Nalijte do sklenice a ihned pijte.
  4. Nápoj byste měli konzumovat vždy čerstvý 1x denně. Dosladit si ho můžete hnědým cukrem nebo lépe medem, ale pamatujte, že to snižuje jeho účinnost.
Odplavte ze svého těla zadržovanou vodu s tímto chutným nápojem.