Rakovinné buňky nemají proti tomuto džusu šanci – umírají již do 42 dní

                   

Celý proces spočívá v tzv. Breussově dietě. Rakušan Rudolf Breuss byl léčitel, který přišel na jednu z metod alternativní medicíny, která léčí nádorová onemocnění. Pointou je nechat nádor „vyhladovět“ tak, že po 42 dní nebudete požívat jinou než tekutou stravu. Metoda vychází z toho, že rakovina potřebuje ke svému množení pevnou složku stravy, kterou vy jí nedopřejete, a proto se stáhne. Během této diety dojde zároveň k pročištění krve a posílení imunitního systému, takže vaše tělo získá novou energie pro další případný boj. Tímto způsobem bylo pomoženo již 45 000 pacientů s rakovinou a dalšími nádorovými onemocněními.

Breussova dieta pro vás

Jak již bylo řečeno, celý proces trvá 42 dní. Během této doby nesmíte konzumovat pevnou stravu a přitom se vyhnout všem potravinám, ve kterých se nachází zpracované cukry, sacharidy, uměle přidané bílkoviny a alkohol. Naopak je doporučena konzumace ovoce a zeleniny v podobě smoothie, zdravé tuky nebo bílkoviny z mléka a mléčných výrobků. A k tomu všemu je nutné pít speciální zeleninový džus, jehož složení vytvořil právě léčitel Breuss.

Potřeby udávané ve váhovém poměru:

  • ředkvička – 5%
  • brambora – 10%
  • kořen celeru – 15%
  • mrkev – 20%
  • červená řepa – 50%

Postup:

  1. Všechny ingredience dejte do odšťavňovače a odšťavněte je.
  2. Každý den vypijte 4 až 6 dcl džusu ve 2 nebo 3 dávkách. S nápojem to nepřehánějte, po nějaké době na sobě už vypozorujete, kolik vaše tělo džusu potřebuje.

Nejdůležitější složkou je červená řepa, která je řazena mezi nejzdravější druhy zeleniny. Obsahuje vysoké procento vitamínů C, B1, B2, B5, B6, kyseliny listové, dále minerály jako je draslík, hořčík, fosfor, sodík, železo, zinek, vápník. Najdete v ní také betakyaniny, které mohou za její červeno-fialové zbarvení. U červené řepy mnohé studie prokázaly, že je účinná při leukémii či jiných druzích rakoviny. Má také protizánětlivé, detoxikační a antioxidační účinky.

iPřírodní cesta mnohdy pomůže nejlépe.
Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články