Před účinným během byste se měli vybavit těmito věcmi

                   

Pokud je venku krásné a slunečné počasí, byla by velká škoda to nevyužít a trávit čas doma v posteli, kde stejně všechno známe a na nic nového nepřijdeme. Televize dávají stále dokola to samé, čili právě proto je nejvyšší čas si říct, uděláme něco se svým zdravím, protože bez něj to opravdu nejde. Nejlepší je začít běhat, protože cyklostezky neslouží jenom kolům, ale jsou tu i pro běžce. Jelikož si někteří chtějí určitě ještě vyrýsovat postavu, běhání je ideální způsob, jak toho docílit.

Běh pomáhá spálit přebytečné kalorie, ale také dokáže zpevnit zadeček a stehna, případně i břicho.

Je to výrazná pomoc, která dokáže vylepšit postavu, která není zrovna ideální, a kterou má většina lidí a je s ní nespokojená.

i

Výbava na běhání je důležitá součást!

Běhání bude účinné jen tehdy, když budeme mít patřičné vybavení, Za prvé je dobrá kvalitní obuv, což je absolutní základ. Není možné mít špatné obutí v soukromí, natož při sportu. Kvalitní obutí drží celé tělo, tudíž musíme dbát hlavně na podrážku, která by měla být vyvýšená.

Je třeba mít vždycky pevně zavázanou obuv, aby noha byla stabilní a držela.

Za další je nutností mít prádlo, které je funkční. Takové prádlo by mělo vstřebávat pot. Bude to pro běžce mnohem lepší, protože někdo se stresuje, že za chvíli bude mokrý jako myš a lidem bude pro smích. S funkčním prádlem taková situace nastat nemůže nikdy. Takové prádlo – tričko, legíny, mikina – najdete v každém obchodě, zabývajícím se sportem. Tyhle kousky se dají najít v obchodech značky H&M nebo i New Yorker. Často se stává, že se jedná o tak dobré oblečení, že v tom jdete i na nákup.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články