Lewis Hamilton má další netradiční zálibu. Tentokrát vzal do ruky zbraň

Foto: kubnews.ru

Lewis Hamilton je znám nejenom jako zkušený a dobrý jezdec Formule 1, ale je znám také jako muž mnoha zálib. A nutno říci, že většina z nich je spíše netradičních, než že by jakkoliv souvisela s jeho primárním povoláním, kterým jsou závody. Šestinásobný světový šampion se nyní pochlubil další novou zálibou, kterou opět můžeme zařadit do skupiny těch kuriózních.

Co si Lewis Hamilton oblíbil již dříve?

Jedná se jak o letní, tak i o zimní sporty. Úspěšný jezdec Formule 1 totiž pravidelně surfuje – pokud to počasí a moře či oceán dovolí, nebo také rád vyjede na hory. Zde se zase věnuje jízdě na snowboardu. Je vidět, že ani jedno příliš s jeho hlavním zaměstnáním, tedy s rolí závodníka Formule 1 nesouvisí. Na druhou stranu mu tyto ne příliš tradiční sporty pomáhají si odpočinout a odreagovat se.

Angažuje se v řadě dalších oblastí

Nutno říci, že Lewis Hamilton má svůj osobní život skutečně poměrně pestrý. Poměrně velkou vlnu kontroverze vyvolal třeba fakt, když prohlásil že je vegetariánem a tento stravovací styl začal i celkem aktivně prosazovat. O jeho jméně také dobře slyšeli i milovníci módy, jelikož tento jezdec má spolu se svým jménem spojených několik kolekcí oblečení. A také nelze zapomínat na charitu, i když ta která se týká přispění k boji proti požárům v Austrálii se bere spíše už jako určitá povinnost než jako nezištná pomoc.

Nyní začal střílet

A jaká je nejnovější záliba, kterou si Lewis Hamilton vyzkoušel? Je to střílení. Vydal se na střelnici, vzal do ruky zbraň a vystřílel do terčů hned několik zásobníků. Samozřejmě vše proběhlo pod vedením profesionálů, kteří mu pomohli s technikou a dbali i na potřebnou bezpečnost.

Nutno říci, že zbraně a střílení až tak nesouvisí s jeho současným životním, v podstatě alternativním a volnomyšlenkářským stylem, kam lze zařadit současné veganství, nebo surfování.

Foto: kubnews.ru