Chutný nápoj vám pomůže vyzrát na štítnou žlázu i ztatíte kilogramy navíc

                   

Poruchy štítné žlázy jsou ve svých projevech poměrně nepříjemnou záležitostí. Jste unavení, bez energie, tloustnete, trpíte depresemi, poruchami spánku. Léčba léky je sice velmi účinná, ale také vcelku dlouhá. Kromě toho do sebe pumpujete chemické látky, které se ve vás budou usazovat. Léky určitě nevynechávejte, ale zkuste je doplnit i přírodním nápojem, který má na štítnou žlázu pozitivní vliv. Připravíte si ho doma jenom z velmi mála ingrediencí a pravidelným užíváním nejenom nakopnete svou štítnou žlázu správným směrem, ale také zhubnete.

Nápoj na denní užívání

Jako domácí léčba se při poruchách štítné žlázy doporučuje zvýšit hladinu vitamínu C, E a B v těle. Účinky má i hlíva ústřičná nebo mořské řasy, ve kterých se nachází jód a selen. Pokud vás ale nic z toho neláká, nevěšte hlavu a zkuste si připravit tento domácí lék, který je mnohem chutnější.

Potřeby:

  • 40 ks vlašských ořechů
  • 0,5 kg domácího medu bez konzervantů
  • skleněná nádoba

Postup:

  1. Vyloupejte vlašské ořechy a připravte si je do misky.
  2. Jádra vlašských ořechů nalámejte a narušte jejich povrch například špendlíkem nebo jehlou. Přesypte je do skleněné nádoby.
  3. Zalijte ořechy medem a dobře uzavřete.
  4. Sklenici s medem a ořechy nechte pracovat. Přibližně 40 dní ji ponechte uzavřenou na slunečném místě, ale nikoliv na přímém slunečním světle.
  5. Poté je nápoj hotov. Jednu lžičku užívejte na prázdný žaludek hned ráno. Užívejte, dokud vám směs nedojde.
iVlašské ořechy jsou plné zdravých tuků a olejů.
Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články