Zůstane Jaromír Jágr na ocet? Další žena jej opustila

Jaromír Jágr je zřejmě tím největším českým sportovním klenotem v historii. To ostatně dokládá i skutečnost, že ve svých sedmačtyřiceti letech stále brázdí ledová kluziště v barvách svého milovaného Kladna a po letní pauze se dokonce představí v české Extralize mezi tuzemskou elitou. To je skutečně úctyhodný výkon, v němž jej asi žádný jiný hokejista nikdy nepřekoná. Na poli milostném už se Jágrovi daří přeci jen o něco méně. V posledních dnech totiž na povrch vyplavaly informace o tom, že se hokejista prý rozešel se svou láskou Veronikou Kopřivovou. Dnes již bývalý pár to následně sám potvrdil. Stane se z jednoho z nejžádanějších českých mužů starý mládenec?

Jágr se se svou Veronikou rozešel v dobrém

Horké spekulace kolem vztahu Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové se na internetu rozjely na plné obrátky ve chvíli, kdy osmadvacetiletá modelka začala přidávat na svůj oficiální instagramový profil fotografie s modelem Miroslavem Dubovickým, k němuž se měla přeci jen o něco více, než se na zadanou ženu sluší.

Jelikož se slavný pár v minulosti rád veřejně chlubil soukromými fotkami ze svého běžného života a před časem najednou z ničeho nic přestal, každý si o tom mohl sám udělat obrázek. Slova o rozchodu se nakonec skutečně potvrdila, když oba dva hlavní aktéři prohlásili, že už kráčí každý svou vlastní cestou. Nutno podotknout, že se mladá česká kráska z konce vztahu vzpamatovala poměrně rychle. Jágr jí ovšem nemá vůbec nic za zlé, ba naopak. Svým příznivcům sdělil:

„Dnes jsem oznámil, že já a Veronika nejsme už delší dobu pár. Ano, mrzí to, ale co mě mrzelo víc, je, jak byla Veronika po většinu vztahu některými lidmi neprávem kritizovaná. Nevyšlo nám to, ale upřímně musím říci- děkuji, byla jsi super.“

Sama Kopřivová se podobným pochvalných vyjádřením vyhnula, pouze napsala, že se s Jaromírem navzájem respektují a nehodlá celou situaci nijak blíže komentovat. Nikomu do toho prý ostatně nic není.

Další dlouhý vztah, který Jágrovi nevyšel podle představ

Jaromír Jágr má za sebou už několik dlouhodobých vztahů, z většinové části s modelkami. V minulosti se objevoval například po boku Ivy Kubelkové, se kterou strávil společné dva roky a dodnes jsou skvělými přáteli. Dalších šest let na to tvořil pár se slovenskou rodačkou Andreou Verešovou, ale ani ta se nestala jeho osudovou ženou. Další ze zástupu modelek a aktuálně moderátorka sportovních zpráv na Nově Inna Puhajková s Jágrem vydržela rovněž šest let.

Za zmínku určitě stojí také skandál, který se odehrál kolem nikdy nepotvrzeného románku s mladou modelkou Lucií Kovandovou. Ta u české hokejové legendy přespala s tím, že mezi nimi nic neproběhlo a její přítel o celé události věděl. Dokonce mu to prý nevadilo a „byl rád“.

Veronika Kopřivová byla dosud posledním úlovkem, s nímž Jágr vydržel dlouhé čtyři roky a podle všeho měla k tomu, aby se stala jeho životní láskou, zatím nejblíže. Skvěle si rozuměla i s hokejistovo matkou. Jenže teď už je jejich vztah minulostí a nezbývá než doufat, že Jágr nakonec neskončí opuštěný.

Foto: rma.ru